• honda'nın 650cc'lik 87bg güç üreten naked motosikleti.

-oturuş pozisyonu itibariyle bir enduro keyfi sürdürmez zira kendisi naked bir modeldir ancak rahat ve dike yakın pozisyonuyla sizi zorlamaz. ağırlığınızı bileklerinizde hissettirmez.
    -şehir içerisinde kullanıma uygundur ancak düşük hızlarda motordan biraz sıcaklık gelip sizi daraltabilir. kıvrak ve atiktir. gaz tepkisi yerindedir.
    -4 silindirlinin muhteşem konforu pek yoktur. titreşim az da olsa vardır.
    -abs'li olması bir avantajdır. arka fren ilk başlarda sanki yokmuş gibi gelse de aslında oradadır ve görevini iyi yapmaktadır. ancak motorunuzu aldıktan sonra mutlaka boş bir alanda frenlerine alışmak için panik fren antremanı yapınız.
    -deposu yeterli ve 4 silindirli bir makinaya göre normal koşullarda yakıt tüketimi bulunmaktadır.
    -aksesuarları zayıftır. var olanları ise pahalı ve mümessil firmanın elinde yoktur.
    -parçaları ucuz ve kolay tedarik edilebilirdir.
    -gösterge paneli sadedir. kısmen de olsa yeterli denilebilir.
    -motosiklet ne ağır ve hafiftir. ancak sıkışık trafikte size bunu hissettirmez. bisikletten biraz zor bir kullanımı vardır.
    -dengesi ve ağırlık merkezi yerleşimi yerindedir. 3-4 gibi hızlarla motosikleti hafif gerdirerek rahatlıkla ayağınızı yere koymadan viraj alabilirsiniz.
    -viraja girmesi ayrıca keyiflidir.
    -kornası cılız değildir. kendini duyurabilirdir.
    -artçı için konforlu alanı vardır.
  • (bkz: honda cb650r)
  • honda'nin beklenen yeni naked motoru. 4 silindirli 650cc motor 84 beygir guc ve 63nm tork uretiyor. henuz turkiye fiyati aciklanmadi fakat model honda turkiye sitesinde mevcut. ben tipini seklini semalini begendim.
  • yeni yol arkadaşım.
  • 5 şubat'ta 2016 modelini aldım 8 binde km'de güzel motor benim çok hoşuma gitti.aldığımdan beri 300 km yol yaptım. havalar biraz soğuk ısınmasını bekliyorum uzun yola çıkmayı düşünüyorum. motor ile ilgili sorusu olan varsa seve seve cevaplarım.
  • bir yılda fiyatı 23500'den 27400'e gelen motor. merhaba daha küçük cc'ler.
hesabın var mı? giriş yap