• adım atmıyorsa üç sebebi vardır;

*yeşil ışık alamamıştır.
    *kırmızı ışık haddini bilir durur.
    *sarı ışık taciz damgası yemek istemiyordur.

burada en önemli sebep kadınlardır net olmanız gerekiyor. yeşil veya kırmızı ışık yakarsanız sorun çözülür. bakın en çekingen erkek bile yeşil ışığa yürür, en çapkın erkek de kırmızıda haddini bilip durur. asıl vurgulamak istediğim nokta ise kadınların arada sinyal vermesi(!) burada sözüm ona sarı kezbanlara. son yıllarda o kadar çok olay yaşadık ki lan acaba adım tacizciye çıkar mı? diyemeden edemiyorsun.

bir dönemin gösterip vermeyen tipleri günümüzde gösterip taciz iftirası atanlaroldu. dikkatli olun sevgili yazarlar(!)
  • ben değil o adım atsın diyendir
  • yaklaştığı her kızdan kezbanca tepki aldığından, sana karşı ağırdan almaktadır.
  • iki kişiden hoşlanıyordur, doğru hamle için karar veremiyordur.
  • zeka seviyesini ölçmeye çalışıyordur "ulan hoşlandık ama salak çıkmasın sonra" sorusunun cevabını bulmakla uğraşıyordur. az bekleyin.
  • reddeilme korkusu. emin olup çok güvenip cepte gördükten sonra adım atma mecburiyeti hissettikten sonra gider anca. artık gitmese kuz bunu ibne sancak diye korkup gider. neyi beklion, kaptırdıktan sonra mal mal bakcağına hoşlanıosan belli etcen, karşılık alıosan o bir adım atsa sen bin atcan. erkeklik bunu gerektirir
  • yeterince hoşlanmaması. gözlemlediğim kadarıyla erkeklerin çoğu bırakın hoşlanmayı karşısındakini yeterince güzel bulduğunda bile adım atıyor.
  • korkudandır.ben de bir kızdan hoşlanmıştım.ama sevgilisi vardır diye adım atamamıştım.sonradan olmadığını anladım ve bin pişman oldum.gerçi adım atsaydım yine de beni reddederdi.haa kabul etseydi birbirimize çok yakışırdık o ayrı
  • kızın tek kalmasını bekliyordur, kız da sürekli yanında birileriyle takılıyordur
  • (bkz: göt yememesi)
hesabın var mı? giriş yap