• hakkında bu kadar entry girilince hoşlandım sandım.

(ara: hoşlanılan kız)
  • hoşlandığını farkettiği anda rayici artan kızdır.
  • lan bak size iki tane tavsiye vericem bu hatunla ilgili biraz kafayi calistirin acin o kir yuvasi kulaklarinizi ve beni dinleyin. oncelikle su hatuna fazla yuz vermeyin. mal mal ona bakip salak salak gulmeyin yuzune. sonralikla ki burasi cok onemli ona karsi tavirlarinizla yaptiklarinizla degil baskalarina veya baska dalgalara karsi tutumunuzla yoklayin bu hatun kisinin gonlunu. yoksa yediniz oglum naneyi..
  • genelde başkasına verir, üzülürsün.
    doğrusu sevilen kızdır. her gün ölürsün.
  • ilerleyen zamanlarda x'in sevgilisi olur.

(bkz: seni ben ellerin olsun diye mi sevdim)
  • dünyanın en güzeli, herkesten daha değerli olan, başkası yapınca/söyleyince fark etmediğin ya da önem vermediğin aynı şeyi yapmasıyla/söylemesiyle kalp atış sayısını 2'ye katlayan.
  • sevişilmek istenen kızdır.

sevişilene kadar romantik betimleme olarak ''hoşlanılan kız'' kullanılır, ki ayılık olmasın.

sevişildikten sonra da en iyi ihtimalle ''takılmalık kız'' mertebesine gelir.

gerçekleri bildirdim, iyi haftasonları.
  • kırmızı tuborg içme sebebidir.
  • insanın kendini yalnız hissettiği dönemlerde ortaya çıkar.ve genellikle gelip geçicidir.belli bir süre fantezilerinizin baş kahramanı olabilir.erkeğin beklentisine göre ve kızın tavırlarına göre bir adım atılabilir veya atılmayabilir o kadarda önemli değildir.sonuç olarak 3 ay görmediğinizde unutursunuz.

3 ay sonra hayallerinizi başka bir dilber süslemeye başlar.hoşlantıdan sevgiye doğru gidecek "uzun uzun bakışmalar, kaçamak dokunuşlar" gibi şeyler yoksa unutmak çok daha rahattır.zor olan yaşadıktan sonra unutabilmek.
  • valla nedendir bilinmez yanına gidince ya sümüğün baloncuk olur, ya sesin çatallaşır yarak yarak sesler çıkar, ya yanından geçerken ayağın bi yere takılır, tökezler düşersin, ya otobüste kafan sıkışır, ya topa basarken düşersin, ya konuşurken suratına abanılmış top gelir.. gider daha bu amına kodumun talihsizlikleri.

sen istediğin kadar kas dur, bu kodumunun rezillikler sadece onun yanına gidince başına gelir. mesela ben onunla konuşurken arkadaşımdan pandik yedim. sonra baktım arkadaşım dediğim şahıs beni bi arkadaşına benzetmiş, ondan pandik atmış. haybeye pandik yedik.. öyle pandik yiyen birisi de değilim günlük hayatta..
hesabın var mı? giriş yap