94 entry daha
  • ulan şu makaraya ciddi ciddi duyar kasan adamlar varmış. ciddi söylüyorum hastasınız siz. bir paket fıstık alır elbette insan hoşlandığı kıza. adam emek vermiş yazmış, yaratmış, o kadar beğenilmiş videosu çekilmiş gelip burada martaval okuyorlar. insan hayret ediyor.

(bkz: az bilinen efsane duyarlar)
  • testi yapacağım ama evde hoşlanılan kız kalmamış.

kuruyemişçiden alabiliyor muyuz?
  • ben bu testi yıllar önce kadir kirişçi adında eski bir youtuberden duymuştum. mucidi mi bilmem ama wikipedia'dan alınan bilgi için bile referans verilmeli, anonimse anonim denilmelidir.
  • ilkel, cehalet kokulu, birçok bağımsız faktörden etkilenebilecek aptal bir test.

örnek kızın açlığı. açsa hepsini yer be. hatta leblebileri açlığını bastırsın diye önce yer.
    kızın maddi durumu. maddi durumu iyi, her gün fındık, fıstık yiyorsa elini bile sürmez. hatta değişiklik olsun diye leblebi yer.
    kızın zekası. bu testi ona yaptığınızı anladıysa ne beklediğinize bakıp ona göre yer.
    kızın göz bozukluğu. hipermetrop ve gözlük kullanmıyorsa eline ne gelirse yer, bakmaz bile.

daha adam akıllı testlere ihtiyacınız var gençler.
    örnek
    1-terkedilme ile başa çıkma ve vazgeçilmez olup olmadığınız (argo-tekme testi)
    2-hep ver hep ver sonra aniden kes. istediğini vermeyince ilgi alakayı kesiyor mu? (argo-orospu zihin testi)
    3-çek bırak çek bırak çek bırak... siz geldiğinizde gelen, siz gittiğinizde giden biri ise beklentilidir. (argo-bire on veren ayaklar testi)
    4-kastrasyon anksiyetesi testi. ayrılacağınızı ima ettiğinizde gelen yanıtlar bütünü. (argo-yalancıktan testi)

kuruyemiş testi bunları görünce iman eder la.
  • faydalı bir testtir.

bilseydim, zamanında kocama yapar, bir takım şeylerin önüne geçebilirdim.

eşim lahmacun yediğimiz zaman hep ilk bana verir, ben de vay güzel hareket, sağol diye sevinirdim, meğerse işin içinde çok başka iş varmış dostlar... bir gün itiraf etti... şimdi lahmacunlar böyle bir altta bir üstte kıymalar arada kalacak şekilde masaya geldiğinden, üsttekini bana vererek, üstteki lahmacundan düşen kıymalar sayesinde daha fazla kıymalı lahmacunu kendi yiyormuş!

çakala bak ya! resmen hesapçı bir pislikmişsin sen, koynumda yılan beslemişim dedim, güldü.

bu kuruyemiş testini kadın erkek demeyin yapın efendim... zamanında önlem alın bu çakallara! ama sen dur yıl bazında yediğimiz tahmini lahmacun miktarından hakkıma girdiğin kıyma oranını hesaplamaz mıyım ben? hesaplarım! bittin olum sen...
  • artık devir değişti, e tabi kızlar da değişti.

sen o testi yaparken, senin test yaptığını anlayıp kajuları, fındıkları, fıstıkları özellikle kâsede bırakıp seni elde edene kadar leblebiye abanır, sonra iş işten geçtikten sonra kâsenle başbaşa kalırsın genco.
30 entry daha
hesabın var mı? giriş yap