şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hp'nin uçuk tasarımlı, şu ana kadar gördüğüm en çekici dizüstü bilgisayarı. cihaz oyun dizüstü bilgisayarı ve minimalistik çizgilere ve özelliklere sahip.

  teknoseyir incelemiş:

  [https://www.youtube.com/watch?v=0leg-zebpae https://www.youtube.com/watch?v=0leg-zebpae]
 • bilgisayarın üretim kalitesi ya da kullanılan malzemeler için söylenecek söz yok. hepsi gayet yüksek kalitede ve çok iyi bir his veriyor kullanırken. bu dizüstü bilgisayar ile ilgili eleştirilebilecek tek bir şey var ise o da oyun oynarken haddinden fazla ısınması ve fanların çok gürültülü çalışmasıdır.
 • fiyatı biraz makul olsa düşünmeden alacağım cihaz. piyasa da tasarım olarak en iyi pclerden birisi. bi defa iyi bşr grafik ünitesi var. ve buna rağmen takoz bi alet değil. ayrıca ekranı çok iyi.
 • hp firmasına ait, gamer kullanıcı kitlesine hitaben üretilmiş dünyanın en seksi gamebook u.
 • hp omen modellerinin (òzellikle hp omen 17 an005nt) modelinin color coverage oranları hakkında bilgi sahibi olanlar yeşillendirebilir mi
 • kardeş madem bu kadar iddialısın, piyasadan da anlaman lazım biraz. hp omen serisini hiçbir performansçı tercih etmez aq
 • kesinlikle uzak durulmalıdır. ben de görünüm ve performans vaadine inanarak aldım ve haytımın hatsı oldu. sonrasında resmen bilgisayrdan soğudum gittim macbook aldım.

  garip garip driver problemleri, boştayken bile inanılmaz sesli ve ısınan bir bilgisayar. pil desen zatenfişten çekemezsin yarım saat anca gider. daha da hp’nin hiçbir ürününü almamaya özen gösteriyorum.
 • çok memnun olduğum bilgisayarım. ilk aldığımda durum böyle değildi sürekli mavi ekran ve açılmama gibi sorunları vardı servise yolladım format atıp yollamışlar sağolsunlar. daha sonra ingilizce forumlarda araştırırken çözümünü buldum benzer bir sorun yaşayan olursa diye yazıyorum. sorun ekran kartı driverıymış fakat güncelleyerek kurtulamıyorsunuz. driver kaldırma programları var öncelikle tamamen temizliyorsunuz yüklü driverı sonra son sürümü temiz şekilde yüklüyorsunuz ve sorun çözülüyor.
 • üç hp yazıcı, bir masaüstü bilgisayar, iki de laptop (babamın laptoplarıydı ama yoğun şekilde kullandım) eskittim, cihazların istisnasız hepsi sorunluydu. babam da ısrarla dön dolaş hp alıyor, beni de dinlemiyor. en son aile ziyaretine gittiğimde yeni hp all-in-one almışlar, evlere şenlik. açılması neredeyse bir dakikayı buluyordu.

  hp'nin hala bir şekilde satılıyor olması çok enteresan gerçekten. 2007'de idareten aldığım, ucuz yollu datron marka laptopım bile çok daha fazla tatmin etmişti, adamlar battı gitti resmen. hp ise sözde dünya devi bir şirket, ama hep hayalkırıklığı.

  oyun ya da performans için msi ve monster'dan, standart kullanım içinse asus ve lenovo'dan şaşmamak gerek.