şükela:  tümü | bugün
 • hp'nin uçuk tasarımlı, şu ana kadar gördüğüm en çekici dizüstü bilgisayarı. cihaz oyun dizüstü bilgisayarı ve minimalistik çizgilere ve özelliklere sahip.

  teknoseyir incelemiş:

  [https://www.youtube.com/watch?v=0leg-zebpae https://www.youtube.com/watch?v=0leg-zebpae]
 • bilgisayarın üretim kalitesi ya da kullanılan malzemeler için söylenecek söz yok. hepsi gayet yüksek kalitede ve çok iyi bir his veriyor kullanırken. bu dizüstü bilgisayar ile ilgili eleştirilebilecek tek bir şey var ise o da oyun oynarken haddinden fazla ısınması ve fanların çok gürültülü çalışmasıdır.
 • fiyatı biraz makul olsa düşünmeden alacağım cihaz. piyasa da tasarım olarak en iyi pclerden birisi. bi defa iyi bşr grafik ünitesi var. ve buna rağmen takoz bi alet değil. ayrıca ekranı çok iyi.
 • hp firmasına ait, gamer kullanıcı kitlesine hitaben üretilmiş dünyanın en seksi gamebook u.
 • yeni çıkacak olan omen x modeliyle kapı baca kıracağını düşündüğüm oyun azmanı bilgisayar.

  http://www.gzt.com/…en-xin-tanitimi-yapildi-2783587
 • hp omen modellerinin (òzellikle hp omen 17 an005nt) modelinin color coverage oranları hakkında bilgi sahibi olanlar yeşillendirebilir mi
 • mac kullanıcısıyım ve yüksek performans lazım, mac'i servise göndereceğim için işlerim akasamasın diye bu rezil marka ve modelin en son cıkan modelini perşembe günü aldım, aldıgım gunden beri bilgisayar sürekli donuyor, tekrar kurmama bile izin vermiyor. servise gidecek dediler ama onların burunlarından getireceğim. sosyal medyacı ve türkiye'de tt yapabilen nadir insanlardan biriyim. gerekirse 24 saat her gün hpomen almaayiplimal aynen bu şekilde gündeme sokacağım.

  aldıgım andan itibaren bilgilendirdim, donuyor dedim bana bir tek skype kurdugum ıcın veri eklemişsiniz geri alamayız diyorlar, geri vermek istemiyorum sadece değişim istedim.

  kırar yakarım, videoyu milyonlarla buluştururum yeter ki içim soğusun, hadi değişmeyinde göreyim.

  hodri meydan.
 • kardeş madem bu kadar iddialısın, piyasadan da anlaman lazım biraz. hp omen serisini hiçbir performansçı tercih etmez aq
 • kesinlikle uzak durulmalıdır. ben de görünüm ve performans vaadine inanarak aldım ve haytımın hatsı oldu. sonrasında resmen bilgisayrdan soğudum gittim macbook aldım.

  garip garip driver problemleri, boştayken bile inanılmaz sesli ve ısınan bir bilgisayar. pil desen zatenfişten çekemezsin yarım saat anca gider. daha da hp’nin hiçbir ürününü almamaya özen gösteriyorum.
 • çok memnun olduğum bilgisayarım. ilk aldığımda durum böyle değildi sürekli mavi ekran ve açılmama gibi sorunları vardı servise yolladım format atıp yollamışlar sağolsunlar. daha sonra ingilizce forumlarda araştırırken çözümünü buldum benzer bir sorun yaşayan olursa diye yazıyorum. sorun ekran kartı driverıymış fakat güncelleyerek kurtulamıyorsunuz. driver kaldırma programları var öncelikle tamamen temizliyorsunuz yüklü driverı sonra son sürümü temiz şekilde yüklüyorsunuz ve sorun çözülüyor.