şükela:  tümü | bugün
 • hem estetik açıdan hem de cpu performansı olarak tam bir f/p telefonudur.
  1 ay oldu kullanali. aklında yeni telefon almak olan var ise kesinlikle bir alternatif olarak değerlendirmeli. akım korumalı hızlı şarj özelliği ve pil ömrü baya iyi. onun dışında kullanışli panel ve kamera kalitesi ön planda. yaptığım en akıllıca işlerden birisidir kendisi.
 • ekranı bir şekilde kalitesiz. nasıl bilmiyorum ama çamur gibi. ppi değerlerine filan bakıp alırsanız aldanırsınız. bundan daha düşük ppi değerleri olan xperia x compactla yan yana koyunca 2 gün önce aldığım telefonu kırasım geldi.

  velhasıl siz de benim gibi görüntü kalitesine düşkünseniz almadan önce muhakkak iyice inceleyin.

  ha bunun dışında arayüz, parmak izi sensörü filan çok iyi.
 • birkaç ay önce 1780 tl'ye aldığım telefondur. hız olarak oldukça iyi ve hızlı şarj özelliği ile bir saat bile olmadan boştan tam doluluğa ulaşabiliyor. sabahları evden çıkmadan önce hazırlanmam sürecinde şarja koyuyorum. çıkacağım sırada şarj dolmuş oluyor genelde ve tüm gün yetiyor. ancak sadece kendi şarj cihazıyla oluyor bu onu belirteyim.

  tek ve gayet büyük bir sorunu var bu telefonun. wi-fi sinyal kalitesi kaynaktan çok da uzak olmayan belli bir noktadan sonra oldukça düşüyor. bu günlük kullanımda oldukça büyük bir sorun bence. yabancı sitelere baktığımda bunun huawei'nin genel sorunlarından biri olduğu yazıyor. ama her telefonunda olmuyor bu sorun sanırım.

  kısacası bu sorun haricinde oldukça kaliteli bir telefon.
 • bugün itibarı ile 32 gb siyah modeline sahip olduğum telefon. ilk incelemelerimi hemen yazayım;

  1699+200(kasko yaptırdım) yanında orijinal selfie çubuğu (baya güzel) yedek şarj mak. kılıf ve kırılmaz cam verdiler.
  parmak izi çok başarılı.
  şarj olayı gerçekten harika hızlı şarj oluyor ve uzun süre dayanıyor.
  iphone de var olan assistive touch özelliği mevcut ve başarılı.
  5.2 inç ne çok büyük ne çok küçük yani ideal
  kamera normal 12 mp arkada 8 mp ön tarafta parasına göre bence iyi
  telefon ısınıyor bunun nedeni hızlı şarjdan dolayı.

  şimdilik herhangi göze batacak bir sıkıntı gözükmüyor bakalım ilerleyen zamanlarda editlerim.

  10 gün sonra gelen edit: telefon tahmin ettiğim gibi çok hızlı ve kesinlikle donma yapmadı.
  wi-fi çekim alanı söylendiği gibi az değil baya baya uzaktan da güzel çekiyor.
  şarj 2 gün gidiyor kesinlikle abartmıyorum.
  siyah rengi resmen toz çekici. çok tozlanıyor anlamıyorum.
 • yaklaşık 4 yıl lg g2 kullanmış bir kullanıcı olarak eski telin sarjının bir güne yetmemesi nedeniyle geçiş yaptıgım canım yeni telefonum. telefona 1500tl den fazla vermek istemeyenler ve kalite arayanlar icin gayet uygundur.
 • şu hayatta bunu almak verimlilik adına yaptığım en iyi iş sanırım. maddi olarak zor bir dönemimde, eski telefonumu kırarak yerine aldığım telefon. şöyle ucuz bir telefon alayım 1 sene idare etsin yeter diyerek aldım. iyi ki almışım. internetteki incelemelerde şarjı kötü diyorlar ama 1.5 gün gidiyor. ben her akşam yatarken takıyorum sabah alıyorum tüm gün kullanımdan sonra eve geldiğimde %40 kalmış oluyor. sonra zaten şarja takıyorum tekrar. şarj dışında kullanımda zaten inceleme videolarını izlerseniz on numara performansı var. bir de cam koruması üzerinde geliyor. bu da ayrı bir keyif. bu rahatlık huawei'yi bir adım öne çıkarıyor. kullanmak isteyene kutusunda kılıfı da var. başka telefonlarda telefonu alınca yok ekranı kaplat yok kılıf al on tane dert.
  ben bozulana kadar değiştirmem bunu.
 • londra'da carphone warehouse'dan vergi iadesi ile falan kampanyadan 100 sterline mal ettiğim telefon. hatta kayıt da ettirmiştim. toplamda 700-800 lirayı geçmemiştir bana maliyeti. kur farkını da düşününce yılbaşından itibaren (o zaman almıştım) baya kelepir geldi.

  tam bir f/p ürünü. şarj konusu iyi, ama yazılımı güncelledikçe süre azalıyor. ekran parlaklığı malesef zayıf. iphone 5s'ten geçmiş biri olarak söylüyorum bunu.

  onun dışında parasını hak eden, ne öldüren ne güldüren bir ürün. telefona bir servet vermek istemeyenler için ideal.

  hız konusunda ise, bir iphone değil... yetiyor ama, kağıt üzerindeki o sayıları tam olarak kullanamıyor. 1 gb ram'li iphone 5s bundan daha hızlıydı. burada yazılım farkı öne çıkıyor. (bkz: ios)
 • oreo güncellemesi dağıtıma çıkmış telefon. sırayla gelecek tüm telefonlara.
 • almayı düşündüğüm telefon. kullanan yazarlar artılarını eksilerini yeşillendirirse memnun olurum.
 • dış görünüşü aşırı çekici olan telefon.