şükela:  tümü | bugün
 • what we do in the shadows'un yönetmeni, taika waititi'nın yeni filmi. sam neill'in enfes bir rolde oynadığı filmin ilk fragmanı yayınlandı:
  https://www.youtube.com/watch?v=n8xvsjy57x0
 • filmekimi 2016 kapsamında izlenebilecek olan eğlenceli film.

  imdb
 • asi, arakçı, tüküren, firari, daş atan, bir şeyleri depikleyen, bir şeyleri tahrif eden, bir şeyleri yakan, orada burada sürten ve grafiti yapan bir evlatlık geçmişi olan, 13 yaşındaki başrolü ricky baker'ı ile, onun mikemmel haikuları, sinema tarihini selamlayan munis şakaları, auntie'si ve uncle'ı ile, yeni zelanda'nın olağanüstü doğası ile 2016 yılının tartışmasız en keyifli filmi.
 • yeni zelanda yapımı iyi hisset filmi.

  gerçekten iyi hissettiriyor mu? evet. eğlenceli ve yer yer komik.

  taika waititi yine iyi iş çıkartmış.
 • karikatür gibi bir çocuk baş karaktere sahip, eğlenceli bir yeni zelanda filmi. jurassic park'tan tanıdığımız sam neill de mevcut.

  sıkılırsam izlemeyi bırakırım diye başladığım filme tutuldum. çok başarılı bir iş olmuş.

  aynı yönetmenin diğer bir filmi için;
  (bkz: what do we in the shadows)
 • what we do in the shadows 'dan sonra yönetmeni takipteydim, bunun çekildiğini falan duymuştum 2016'ydı ama işte film ekimi falan işlerinden sonra biz aralık - ocakta anca izleriz diyordum, net'e düşmüş. fevkalade olmuş yine. izlemezseniz hayatınızda bir şeyler eksik olacak haberiniz olsun. teşekkürler taika bana da doğum günü hediyesi oldu. eyvallah bro.
 • haftasonu öğleden sonraları trtde izlediğim çocukluk filmlerini aklıma getiren taika waititi filmi. sam neill'ı böyle bir rolde izlemeyi özlemişim, iyi hissetmeyi zaten çok uzun zamandır özler haldeyim, thor ragnarok için küçük endişeler taşısam da taika waititi bu işi hakikaten güzel yapıyor.

  konu sıcak, karakterler deli, görüntüler nefis, filmin müzikleri güzel, kullanılan şarkılar güzel... özellikle ricky baker'ın doğum günü şarkısı mükemmel. bilindik happy birthday şarkısının kullanım hakkına sahip olmadıkları anlaşılınca öylece ortaya çıkmış bu parça.

  hımm... galiba şimdi gidip biraz jurassic park izleyeceğim.