şükela:  tümü | bugün
 • sozlukte icel anadolu lisesi basligi altina entry girenlerin kesinlikle doldurabilecekleri bisi oldugunu dusunmekteydim. basarisiz olmus bir ukte oldugu ortada bu durumda. amaa...

  ialnin efsane biyoloji ogretmeni.. disipliniyle taninir, zor sorar, kit not verir, derste ogrencileri konusturmayi birakin, not tutmaktan baska bisi yapamayacak kivama getirir. ondan her okulda bi tane olduguna eminim. ote yandan ialnin bi gelenegi varsa onun en onemli parcalarindan biri oldugunu da ancak mezunlar bilir.
 • hababam sınıfındaki külyutmaz'ın içel anadolu lisesi versiyonudur. ial gençliğinin acılarının kaynağıdır. mezunların hayatlarında derin yaralar açmıştır.
  o her iki tarafı da keskin olan bir bıçaktır.
 • kendisi hakkinda bir rivayet vardir. efendim vaktiyle kendisi bir tip oğrencisiymiş, son sınavından bir gün önce arkadaşlarla maç yapmış, ertesi gün de sınavı geçememiş sonra kafayı yiyip psikopat olmuş muş.
 • bir de derler ki bir zamanlar kendisi imam hatip lisesinde öğretmenlik yaparmış, psikpatlıklarına dayanamayan genç imam adayları kendisine kezzaplı saldırıda bulunmuşlar, onun için yüzünde bir takım yara izleri varmış mış.
 • her lisede mutlak bi örneği bulunan tipik psikopat lise hocasının ial şubesidir..biyoloji hocası olması karakteristik özelliklerindendir..onu her gördüğünüzde kravatlar düzeltmeli,ceket düğmeleri mutlak iliklenmelidir..gömleğinizin en üst düğmesini açık gördüğünde kendini kaybeder..eskiden çalıştığı okulda yüzüne kezzap atıldığı yönünde söylentiler vardır..ayrıca kendisinin çok titiz olduğu,o kadar ki evde turşuları karısının kurmasına izin vermeyip kendisinin turşu bastığı bilinmektedir..kendisini bir cumartesi yolda gördüğümde üstümdeki kazağı, okulda etekleri dışarda duran gömleğimi içeri sokmaya çalışır gibi toparlamaya çalışmama neden olan yegane insandır..ayrıca içel anadolu lisesinde okuyup da 3 sene boyunca biyoloji derslerine hüseyin dilmenli girmemiş ender mezunlardan biriyim..sırf bu nedenden kendimi hiç bir zaman tam bir ial mezunu gibi hissedemeyeceğim..
 • derste not aldinmi almadinmi diye bilimum ters zamanda(kari kizin ortalikta cil yarusu gibi dolastigi zaman) , yarin defterleri topliycam diye sinifa haber gonderen, o aksami herkese zehir eden, benim se nakis orer gibi 2 duz bi ters (2 sayfa yaz 1 sayfa atla seklinde) , eglenceli hale getirmeyi basardigim , dersten kactigim gun beni sinifin penceresinden gorerek tum sinifi ayaga kaldirip assagi baktiran adam.
 • http://www.ial.li/ adresinde e-kart'lari bulunup gonderilebilecek kisi ayni zamanda.. super komik gercekten.
 • hiç dersine girmediği öğrencileri bile korkutma yetisine sahip, donuk bakışlı biyoloji öğretmeni. evet o ial tarihinde bir efsanedir, kimler kaldı ki geriye o efsanelerden...
 • lise 2 de beni 2 ders boyunca sozlu yapmis efsane insandir. tahtayi bir tual, tebesiri firca gibi kullanir. bazen tahtaya oyle bir bobrek, kalp, vs. cizer ki, tenefuste silmeye kiyamazsiniz.
 • oss'den sonra yanina gidip "hocam biyolojide bi yanlisim vardi, o da sizin anlattiginiz kisimdandi" diyebildigim, bunu anlattigimda da kimseyi inandiramadigim saygideger sahsiyet.