• adnan polat'a gore sakincasi yok belli ki.
  • makalemin reddolunduğunu bildiren editör e-mail'lardan sonra (senede bir iki olur bu), odamda yüksek sesle yaptığım tezahurat. bir de 'ibne editör, orospu çocuğu hakemler' var. tezahurattan sonra sakinleşiyorum, 'raporunuzu okudum. sen haksızsın ibne. seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım' diye ayrıntılı bir cevap yazıyorum, bazen kabul ediliyor böyle.
  • iran da olmayan şey.
  • bir gün gaza gelip "ayy ne var ayoooooolll" diye bağırmasından korktuğum (muhtemel) hakem tipi.
  • yanlis karar vermekle ibnelik arasinda nasil bi iliski var acaba diye dusundurten kufur tamlamasi. ibne hakem kotu hakem midir ki?
  • tamamen hikaye olan bir söylem.

özellikle son haftalarda bir kez daha gördük ki, türk hakemleri bir maçın amına gayet rahat koyabiliyorlar.

ne ibnesi? taş gibiler taş.
  • ilk olarak 1947 yılında mithatpa$a stadında duyulan, ve günümüzün belki de tek degi$meyen tezahuratı.

muhattabı ilk hakem (bkz: sulhi garan)
  • http://www.ntvmsnbc.com/news/370908.asp

sezon ortasında real madrid ile yollarını ayırdıktan sonra ülkesinde santos takımını çalıştırmaya başlayan ünlü brezilyalı teknik adam luxemburgo, eşine az rastlanır bir nedenle federasyon tarafından cezalandırıldı.
    2 nisan’da takımının sao paolo ile oynadığı maçı yöneten hakemin kendisine maç boyunca ‘kur’ yaptığını iddia eden vanderlei luxemburgo da silva, 60 gün hak mahrumiyeti cezasına çarptırıldı. maç sonrası düzenlediği basın toplantısında hakem rodrigo martins cintra’nın yönetiminden duyduğu memnuniyetsizliği dile getiren luxemburgo, hakem cintra’yı 90 dakika boyunca kendisine kur yapmakla suçlamıştı.
    “maç süresince benle flört etti. çaldığı her düdükten sonra imalı imalı bana bakıyordu. bunun nedeni belki de benim pembe tişört giymiş olmamdır” diyen deneyimli teknik adama, disiplin kurulu 60 gün hak mahrumiyeti cezası verdi. karara tepki gösteren santos yönetimi vakit kaybetmeden üst mahkemeye başvurdu..
  • tüm zamanların en popüler, hakkında en çok tezahüratta bulunan hakemidir bu. birnevi süperstar.
hesabın var mı? giriş yap