şükela:  tümü | bugün soru sor
 • şu memlekette her şeyin akp’ye mübah olduğunu gösteren açıklamadır.

  gizemli gizemli tok sesle konuşup, bir görünüp bir kaybolunca fanatik bazı akplileri ikna edebilir fakat azıcık mantığını devreye koyan biri şu soruyu sorar, “40 senelik dostluk tam da kendisinin aday gösterilme ihtimali varken mi depreşti?”

  bence bu sadece çatı aday olayı yuzunden degil, abdullah gul’un saadet partisi’nden de aday olma ihtimaline yapilmis bir on alma idi.
 • neticede de sayin gul aday olmadi.konu kapandi gitti.
  (bkz: atı alan üsküdarı geçti)
  daha bir suru bkz. verebilirim isteyen olursa.
 • yanına silahlı kuvvetler komutanını alıp gece baskınına giden paraşütçü birliği gibi adamın bahçesine helikopterle inmişsin, "dostluk" masalı anlatıyorsun. hani olmaz ya, eşine dostuna "bir operasyon çektik ki uff.." diye anlatsan daha dürüst duracak rezillikte bi iş. mesele ne? erdoğan'ı ve akp'yi durdurmak isteyen muhalif siyasi partilerin erdoğan'a karşı ortak adayı olma ihtimali belirmiş eski bir akp'linin ortada olmayan hamlesi. cumhurbaşkanlığı sözcüsü yanında genelkurmay başkanıyla muhalif adayın evine uçuyor. olaya bak. bir de bunlar senelerce kafa ütülediler yok askeri vesayet, yok muhtıra yok bilmem ne. türkiye siyasi tarihi akp/erdoğan döneminde yaşadığı skandalların, absürdlüklerin hiçbirini unutmayacak.