• arabanın içindeki bir klavye yardımıyla arka plakanın üzerine konulan bir digital ekrana ya da arka cama yazı göndermek için tasarlanmış bir alet.
    mesela langır lungur kornaya basan kişiye direk bir "ne var götün çocuğu" yakışırdı.
  • kadınlar için bir makina yapsalar, günlük 750 kelime konuşma limiti olsa. kota dolunca kitlense. olmaz mı?
  • instant relation level synchronised woman decoder aleti. acilen istiyorum. anam ayrı dert, hatun ayrı dert, ofistekiler ayrı dert.
  • sahibinden başkası seyrederken/kesik atarken kararan bilgisayar ekranı.

iş yerindeki yavşaklara yönelik süper bir önlem olurdu.
  • regl dönemlerinde bel,karın ve kasıkları sıcak tutmaya yarayan giyilebilir formda ısıtıcı.
  • beyin için printer.

hani yazılı bişi basamazsın ama bari görüntü çıktısı filan alsak. şu adam kimdi? ha şuna benzeyen bi alet, adı ne bunun? şu mekanın adı neydi? şöyle bi saç modeli istiyorum. dörtyol ağzı ama tam değil, yeşilimsi ev var ordan dön, gibi görselini barındırdığımız ama asla tarif edemeyeceğimiz şeylerin çıktısını alıp göstersek ya..
  • quantum kilidi olan kulaklık/tv/monitör.

sen bakmazken ya da dinlemezken kapansa. mesela müzik dinliyosun biri bişi mi dedi, sen kulaklığı çıkarınca direk pauslansın dinlediğin şey. tv başında uyuya mı kaldın, kapı çaldı kalkman mı gerekti, kumandayı bulmakla uğraşma ya da geri geldiğinde bi sürü şeyi kaçırmış olma. özellikle kulaklık şeysini yapabilirler sanki. şahsen müzik, podcast filan dinlerken telefon çalınca panikleyip kablo içinde kalmaktan sıkıldım.
  • kapalı mekanlarda çalışanlara ufak bir beyin molası verdirmek için diğer insanları dondurabilen bir şey.
  • lens takan alet. takamıyorum sözlük bu şeyi ben. dertliyim.
hesabın var mı? giriş yap