• hırsızlıktan, yolsuzluktan, sefaletten ve toplumsal çürümeden rahatsız olan bir tane dinci yok. siz nasıl insanlarsınız?
  • ramazan programlarından milyoner olan ilahiyatçı nihat hatipoğlu beyanatıdır.

herif içkiye takmış durumda. ikidir içki yazıyıor. böyle lafları sözüm ona masumane bir şekilde dile getiriyor ama hedef belli: toplumun içki içen kesimlerini marjinalleştirmek; içki içenleri tedirgin etmek. siyasal islamcı hegemonya bunun için örgütleniyor. nihat bey gibilerinin görevi de bu hegemonyanın inşası için tuğla taşımak.

iyi ya da kötü bir kamuoyu etkisi var bu adamın. sözlerini önemseyen cahil kitleler var. yarın içki içen birine bir saldırı olsa, bu söz yine bu kadar masumane duracak mı acaba?

ne kadar rahat söylüyorlar her şeyi. biz "türbandan rahatsız oluyoruz" desek yer yerinden oynardı.
  • alka seltzer'den habersiz amca cümlesi.
    amcacım rahatsız oluyorsan içme. niye içiyorsun?
  • içkiden rahatsız olduğunu söyleyen biri daha çok rahatsız edici. içme bitsin gitsin, bize ne?
  • hırsızlıktan, yolsuzluktan, çocuk istismarından, kadın cinayetlerinden rahatsız olmayan tipik siyasal islamcı örneğinin boş cümlesidir.

biz de sizlerden rahatsız oluyoruz.
  • bende senden rahatsız oluyorum çok boş konuşuyorsun.
  • otelinde içki satılan tv dolandırıcısı beyanı.
    hem içkiden rahatsız ol, hem içir.
    ne güzel amk

(bkz: nihat hatipoğlu'nun otelinde içki satılması)
  • ben de pahalı olmasından rahatsız oluyorum.
  • bir kere de pedofilici tarikatlardan rahaatsiz oluyorum demeyen denyonun boş aciklamasi.
    içki içen kendi vücuduna zarar verirse veriyor sana ne ulan?
    10 yaşında çocuklara taciz, tecavüz normal, içki kötü tabi amina koyayim..
  • ülke gündeminde rahatsız olacak daha önemli olaylar varken içkiye mi taktın amca? içme o zaman, kimse sana zorla içki iç demiyor. içenler de parasını verip içiyo zararı da günahı da onlara. şu dincileri ne zaman adaletsizlik, çocuk tecavüzleri vs gibi konularda konuşurken göreceğiz acaba.
hesabın var mı? giriş yap