• gayet kaliteli müzik yaptığını düşündüğüm, kendisinden yanlış hatırlamıyorsam siyahkahve sayesinde haberdar olduğum fakat tanımadığım güzel sesli bayan.

buradan ve hatta şuradan şarkılarından bazıları dinlenebilir. keyifli dinlemeler.
  • güzel sesine kötü müzik yaparak haksızlık eden hatun.

edit: burada yaptığı müziğin olması gerektiği versiyonu var ki bu bile hala standart hala vasat.
  • sevdiğim bir şarkısı bu adreste yer alan, easylistening şeklinde tanımlayabileceğim şarkıcı.

which is worst tell me being homeless or heartless
  • ta myspace devirlerinden takip ettiğim solist. korkunç kötü kayıtlarına rağmen 2010'dan evvel yaptığı birkaç işle de aklımda kalmış. yeni parçaları muhteşem kötü ve ne yazık ki o eski kayıtları ortadan kaldırmış. anlaşılan irlanda ve usa yaramamış bu güzel sesli sanatkâra.
  • da poet ile beraber güzel güzel triphop yapmış.
  • vokali hoparlörüme ilk düştüğü anda yabancı biri olduğunu sandığım ses. ingilizce telaffuzunu daha da geliştirirse başarılı olabileceğine hiç kuşkum yok. trip-hop onun için en doğru mecraa.
  • nisan ayında yeni bir albüm çıkaracağını duyuran sanatçı.
  • da poet ile rain lab adı altında yeni parçalar çıkaracak olan sanatçıdır. valla ben beraber ilk parçaları olan rosettas song'u çok beğenmiştim şimdi ise harp in heart isimli parçalarını çıkarıp rain lab'i duyurmuştur. yolları açık olsun çok güzel işler çıkartacak gibi duruyorlar ancak şarkılara gelen yorumları göründe kudurmamak elde değil adam gelmiş "heee moruq ben sadece dapoet içingildim idil söylemesed sadece dpyi dinlesek" yazıyor işte harbi müzik kulağı olmayan sanatçıya saygısız mal insanlar bunlar sonra bide etraf zırlıyorlar türkçe rap gelişmiyor diye.
  • sesi oceanvs orientalis soundlarına çok yakışmış. başarılı buldum.
    biraz daha çalışarak ve farklı şeyler deneyerek çok daha güzel şeyler çıkartabilir.
    sözün özü son albümü koy festival line-up'ına alem tripten tribe koşsun.
  • henüz 14 yaşındayken ahmet ertegün‘ün kendisini telefonla arayıp “senin bütün şarkılarını dinledim, müziklerin çok güzel, devam et ve olabildiğince çok çal” dediğini belirttiği, o yaşta bu gazı arkasına alıp dimdik ilerleyen iyi müzisyen.

da poet ile iyi (ki) ikili oldular.
hesabın var mı? giriş yap