• istanbul'daki 3 ayrı hayvan barınağına 8 ton balık bağışı yapmış olan firma. fish finger için balık kesimi sırasında bıçağın kenarında kalan balıklar (mis gibi bildiğin taze balık) paketletilmiş.
    genel müdür ahmet ersöz bizzat araştırıp önayak olmuş ve soğuk zincirle balıkların barınaklara ulaştırılmasını sağlamış.
    helal olsun diyoruz. böyle insanlar çoğalsa diyoruz...
  • kutup evi denebilir. eskimolarin buzdan evleri, minicik olur, ici sicaktir, di$arda her ne kadar buz varsa da.
    beyazdir, kir gosterebilir.
    kucuktur, toplamasi kolaydir.
  • 24 ocak 2012 ankara kar yağışı sağolsun bir tanesini yapabildiğim evdir. eve çıktım çok rahatım.

seksi fotoğrafları için tıklayınız;

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/…49_1285408365_n.jpg
  • kümesinde penguen, ahırında fok beslenebilen ciftlik evi.
  • bu markanın ürünlerini nerede görsem,reklamda o sarışın melül bakışlı kadının sürekli bizilye,bizilye demesi kulaklarımda çınlıyor.
  • alaska mezgiti reklamında "denizin buz gibi soğuk sularından gelen mezgit" gibi bir şeyler söyleniyor. lan nasıl isteyim artık ben bu güzel markanın ürünlerini, nasıl bir reklam bu?

(ara: deniz* buz* gelen* yar*)
  • kocaaa firmaymışsın madem, çok büyükmüşsün falan, yav arkadaş ben anlamıyorum. gelip yurtdışında yayınladığın reklamlara dublaj yapıp pazarına girmeye çalıştığın bi ülkede yayınlamak ne kadar mantıklı? o devirde miyiz yani hala? reklamlar efsane reklamlar olsa anlarım da, sikko sikko şeyler zaten. üç kuruşa aynı sikkoluk derecesinde reklamları çekersin burda. kinder de böyle yapıyor. var bikaç tane daha böyle marka. hepinizi bitirecem olm. mafidicem sizi. mafidicem.
  • bir halka kalamar yapmış ki peheeey bu kadar olur. dersin ki knidos'ta balıkçı metin'in bizzat avladığı kalamarı yiyorum. (o kadar da değil tamam) ama şahane. yarın alın da bi yiyin bakın.
    açtım biramı, gızarttım kalamarımı, göbeğimi kaşıya kaşıya kadir mısıroğlu'nun fetullagülenhocaefendihazretleri'ne giydirmelerini okuyorum. valla ne güzel bir akşam allah bozmasın.
  • bizielye diye yeni bir sebze icat etmisler.. baya ilginc geldi bana, acaba bezelye'ye benziyor mu diye merak etmedim degil bu bizielye, bizielye..
    yahu o kadar reklam cekiyorsunuz, vakit ve para harciyorsunuz, kadin 4 kere "bizielye" diyor, bi kisi de demiyo mu "olmadi kardesim, sunu soyleyebilen birini alalim, dublaji duzeltelim" vs vs.. bizielye ne be?
hesabın var mı? giriş yap