• biz bunları zamanında entrylerimizde yazdık #76697439
    imza vermeyin, kampanya yapmayın bu aydınlıkçılar için dedik.
    alın imzanızı şimdi kıvırın...
  • ulan topladığın yüz bin imza kadar oy alamayacaksın. ne olduğun belli değil.kime verirsen ver!
    (bkz: sen verme ulan ayı)
  • sen kimsin sorusunu sordurtan açıklama.

yani sen kimsin derken küçümsemiyorum seni. hangi perinçek ile konuşuyoruz şuan onu bilelim.

1974 te kıbrıs a giren türk ordusuna o dönemdeki aydınlık dergisindeki yazısında işgalci diyen perinçek misin, öcalan'a çiçek veren perinçek misin, asker yanlısı perinçek misin, erdoğan karşıtı perinçek misin ya da erdoğan kuklası perinçek misin? önce onu söyle bilelim de ona göre konuşalım.
  • (bkz: akmaocu)
  • buna imza vermeye giden chpli arkadaşlarım oldu, ben söyledim dinlemediler. olsun demokrasidir diyelim siktir edin. o kadar dolduk ki insanlar bir şeyler yapıyorum hissi için gidip perinçek'e bile imza attılar öyle bakmak lazım. perinçek, sen de kime destek verirsen ver hırto. ajan bile değil bu adam, devlet bahçeli ve buna ajan diyenler fena halde yanılıyor. akli dengesi yerinde olmayan bunamış ajanı kim çalıştırır amk. siyasete çöreklenen birkaç deli var işte azalarak bitiyorlar. 1-2 seneye kaybolup gidecekler.
  • isabet olur hatta bunu mutlaka bir basın toplantısı ile halka duyurmalıdır ki bu muhalefet cephesine artı oy olarak dönecektir.
  • erken konusmus kisinin aciklamasi. yarin turkiye-rusya olur da secim oncesi bir gerginlik falan yasarsa; tutup mitinglerinde konusma bile yapabilir.

ulan chp; marjinallere acilacagim, her kesime kendimis sevdirecegim diye ataturk siyaseti iddiasina kimleri ortak ettin?
  • perinçek'in söylemediği, ama buradaki malum dangalakların söylemiş gibi davrandığı söz.

doğrusu, perinçek "2. tura biz kalacağız" demiştir.

kalır veya kalamaz o ayrı; ancak yıllarca yobaz dedikleri adama "bilge başkan" diyerek oy verin diyecek kadar düşen dangalakların yalanlarına inanmadan önce birkaç kez doğrulama yapınız... iple sapla olacak işler değil bunlar...
  • biz bunları bu meczup imza dilenirken hep söyledik (bkz: #76703217) ama gene de insanlar gidip destek için imza verdiler. neyse..
  • cumhurbaşkanlığı seçimine kalabalık yapmaktan başka hiçbir katkısı olmayan kişi zırvası. aldığın imzaların yarısından fazlasını kendi destekçilerinden bile almadın, katılım artsın, aday çok olsun diyen muhalifler verdi sana imza. ama haddini ne zaman bildin ki şimdi bileceksin tabi perinçek. türk siyaseti, türk solu bu kadar omurgasız bir adam görmemiştir tarihinde.

buna imza verelim kampanyasına da yazmıştım, bu adamı seçime sokmanın hiçbir mantığı ve muhalif cepheye katkısı yok. anca böyle kıçını kaldırırsınız, zırvalar yine.
hesabın var mı? giriş yap