• sansürcü kurum (bkz: #50524346)
  • davet ettiği tasarım bianelinin açılışına, içkileriri parayla satan kurumdur kendisi.
  • iksv tiyatro festivali'nde sırf 3. richard seyretmek uğruna 2 öğrenci imkanlarımızı zorlayıp, birleşip lale kart aldık. biletler çıktığı gibi tükenecekti nasıl olsa. istanbul dışında oturuyoruz bide üstüne ucuz uçak bileti ayarladık, o akşam için otel ayarladık, hayaller kurmaya başladık. şimdi iksv oyunun iptal olduğunu söyledi, isterseniz biletinizi iade edebilirsiniz dedi. hadi bilet parasını aldık, istanbul'a gidiş amacımız da kalmadı, lale kart'ın bir amacı da kalmadı onlar ne olacak? en azından lale kart'ımızı da iade edebilme seçeneği olmalıydı. hayal kırıklığı içerisindeyim bu hiç olmadı iksv hem de hiç...
  • dün itibariyle 2018 kültür sanat kart başvuruları başlamıştır. iksv'nin gençlerin kültür-sanat etkinlerine erişimini artırmak amaçlı başlattığı bu proje kriterlerine uyan her genci başvuruya davet ediyorum.

öğrenimini türkiye’de sürdüren 18-25 yaş arası üniversite öğrencileri, 8-28 ocak 2018 tarihleri arasında http://kultursanatkart.iksv.org/ adresi üzerinden iksv kültür sanat kart için başvuruda bulunabilecekler.

başvurular arasından çekilişle belirleyeceği 1000 üniversite öğrencisine 2018 yılında iksv’nin düzenlediği tüm etkinliklerde geçerli olacak 250 tl değerinde iksv kültür sanat kart hediye etmeye hazırlanıyor.

sorulacak soruya doğru yanıt veren ve başvuru formundaki bilgileri eksiksiz dolduran öğrenciler arasından çekilişle belirlenecek 1000 öğrenci, iksv’nin 2018’de gerçekleştireceği etkinliklere katılırken büyük bir avantaja sahip olacak.
  • web sitesini yenilemiş vakıf
  • caz festivalinde nick cave ve nifak tohumları... ilginç bir organizasyona imza atan vakıf. işin kötüsü alakasız kategori altında müzisyen toplamak sadece iksv'ye özgü değil.
  • insan kaynakları departmanı alelade bir 3.sınıf firmanın insan kaynaklarından farklı olmayan kurum.başvuru onay maili atıp da başvuru sonuçlarını duyurmamakla iksv ne yapmak nereye varmak istemektedir?
    başarısının tek nedeni istanbul'da kendileri kadar kökleşmiş rakip bir kültür sanat platformu olmayışıdır.
  • 46. yılını olağanüstü bir reklam filmiyle kutlayan, hayat telaşımızı unutturan, istanbul'a soluk aldıran bir vakıf. söz konusu reklam:
    seve seve
  • şişhane'deki binasının en alt katında iksv alt kat* adında bir mekan açılmış vakıf.
  • gençlik köprüsü türkiye-almanya tarafından düzenlenen ve almanya’dan federal kültürel çocuk ve gençlik eğitimi birliği (bkj) ve federal almanya drama ve tiyatro üst birliği (bag) işbirliğiyle gerçekleştirilen ortak üretim olarak eğitim çalıştayında türkiye'den de iksv vardı kurum olarak, bu çalıştayın gerçekleşmesi için önemli bir rol oynadılar.

sırf bu kıymetli programa katkı sağladıkları için bile minnettar kalacağım. yaptıkları diğer kıymetli işlerden bahsetmiyorum bile. o yüzden insan kaynakları şöyleymiş, efendim oyun iptal olmuş. bunları geçiniz diyorum.
hesabın var mı? giriş yap