• ilgi ve şefkat doyum eşiği yüksektir. bahsettiği ilgi ve şefkatin ne olduğunu, yeterli dozun ne olacağını somut olarak kendi de tanımlayamaz.

var olmayan bir ideale duyduğu bir arzudur. bir ayrılma, özgür kalma bahanesidir belki de.

kıskanılmaktan da hoşlanmıyorsa, erkek için sinir bozucudur. ne yapmayalım diye sorar kendine sürekli erkek partner.

bu kadın gençlik veya çocukluk travması yaşamış olabilir. erken ayrılıklar, yeri dolmayan manevi boşluklar ömür boyu bir arayışa itmiştir.

duygusal ilişkilerde zorluk yaşatır, yıpratır.
    çünkü ihtiyaç nedir, tam olarak belli değildir.
  • benim.
    35 yaşındayım; ilişkide sevgi, aşk, duygu, şefkat istiyorum. pek tabii sadakat. bunlar olmazsa olmaz.
  • "ilişkide şeriat istiyorum diyen 35 yaşındaki kadın" olarak okudum. oha dedim millet ne değişik kafalar yaşıyor.

bana değişik kafa yaşadığımı gösteren iddia.
  • şefkat istemenin yaşı mı olur yahu. kadın erkekten ve en önemlisi yaştan bağımsız bir istektir.

30 olunca bir anda robota bağlanılmıyor. ya da dünyanın en mantıklı ve rasyonel insanı da olunmuyor. hatta asıl meziyet bu absürt değişimleri yaşamadan kalabilmekte.
  • kadın olduğunun farkında olan kadındır. kadın, içgüdüsel olarak sevilmeyi ve şefkat görmeyi ister; çünkü erkek, içgüdüsel olarak sevmeyi ve şefkat göstermeyi ister. ikisi birbirini tamamladığı için yani babanız annenize kısa bir dönem bile olsa şefkat gösterdiği için varsınız.
  • aslında erkeğe sığınmak isteyen zayıf karakterli bir kadındır. uzak durun.
  • olmaz.
    şefkatin absorbe edilebilme üst sınırı 31 yıl 4 aydır, bu yaştan sonra gösterilen şefkat patellofemoraller üzerinde birikme yaparak kireçlenmeye neden olur ve bünye üzerinize yıkılır, yapmayın .
    böyle masum beklentiler içine giren insanlar çok tehlikelidir ayrıca, ne yqpacakları belli olmaz dikkatli olun, uzaklaşın hemen!

alfa kurt aslanım benim, psikolojiyi yalamış yutmuş tam bir insan sarrafısın, cinyıscan seni!
  • 35 yaşındaki kadinlar da çok şey istiyor (bkz: ti ye almak)
  • şefkat verecek yaşta olan kadındır.
  • şevkat gösteren iyi adamalar yalnız dolaşırken, kadınlara her türlü işkenceyi uygulayan kötü adamlarin zamanın tanımıyla (bkz: bad boys) peşlerinden koşuyor kızlar..
    artık ne istediğinize karar verin hanımlar...
hesabın var mı? giriş yap