• kadin icin basit dur durak bilmeksizin patir patir her an her yerde es/sevgili ile seks yapmak. baska hic bir sey yapmadan hic bir sey degistirmeden iliski boyle en az iki sene daha surdurulebilir

erkek icin bilemiyorum zor.
  • (bkz: aldatmak)
  • hiçbir şey. zira kurtarmaya çalışırken yapılacak herhangi bir şey ölümcül bir hastaya daha çok yaşayacağını söyleyerek onu kandırmaktan farklı bir şey olmayacaktır. hastayı bu şekilde kandıran kişi de ilişkiyi kurtarmak adına en çok çabayı gösteren kişidir aslında. çünkü ilk başta kendisi inanmaz bazı şeylerin çoktan bitmiş olduğuna. ben bu kişiyi brecht'e havale ediyorum. *

düğümlenebilir birbirine kopan ipin parçaları,
    üstelik tutar da yine.
    ne var ki ip kopmuştur bir kez
    (...)
  • heyecanı yeniden yakalamak. başka yolu yoktur yoksa, öldürseniz kurtulmaz o ilişki...
  • en iyi yöntem ayrılmaktır.
    eğer ki özleniyor ve isteniyorsa tekrar dönüldüğünde kıymet bilmiş şekilde devam eder. burada en büyük risk ayrılık sonrası karşı tarafta oluşacak isteğin ve heyacanın ölmesidir.
    eğer ki bakıldığında herşey normal seyrinde devam ediyor ise zaten kurtarmak için çabalamamak en mantıklısı olmuştur.
  • kurtarılması gereken bir ilişki deyince akla can çekişen bitti bitecek bir ilişki geliyor. bana kalırsa can çekişen bir ilişkiyi kurtarmaya çalışmak anlamsızdır, zaten o hadde geldiyse tekrar geleceği kaçınılmazdır uzatmanın pek anlamı yoktur.

tıpkı ağır şekilde sakatlanan atlara yapıldığı gibi (çünkü iyileşmesi mümkün değildir) direk orda kafasına sıkıp daha fazla acı çekmesine engel olmak gerek. (mecaz o mecaz kimse sana git kafaya sık demiyor, ayrıl bitsin)
  • sevgiliye araba almak. pamukbank'dan düşük faizli kredi alınarak gerçekleştirilebilir.
hesabın var mı? giriş yap