• bu gerçekleşirse ikinci tura kadar olan aradaki kısa sürede neler yaparlar acaba diye düşündüren olay.
  • %40 -45 arasında bir oy alır.
  • supaneke dinimiz amin
  • bombaların patlamaması, vatandaş kayıplarımızın yaşanmaması adına hayır dediğim olay.
  • her türlü sınav, seçim ve maç sonucunu beklerken yüreğim dayanmıyor diye uyuyarak bekleyen benim de arzum.
    desteklediğim muhtar dahi kazanamıyorken kendi kendime gene erdoğan kazanacak umutlanma deyip, arada gökyüzüne bakıp göz kırpıyorum.
  • olması çok zor ama tek umudumuz olan olay.
  • muhtemelen 40'ı geçer. 42 - 43 civarı bir oy alır. diyelim ki geçemedi. 15 günlük süre ülke açısından çok sağlıklı olmaz diye düşünüyorum. 7 haziran 2015 seçiminden 1 kasım 2015 erken seçimine kadar geçen süreç hala hafızalarda tazeliğini koruyor.
  • böyle bir durumda bırakın tekrar teröre yol vermeyi, ülkeden kaçacaklardır. ikinci turu katar prensi ile birlikte riyad'da izlerler.

büdüt: riyad'ın suudi arabistan'da olduğu değil, katar'ın yöneticisine prens değil emir denmesi ipucumuz.
  • %40 psikolojik üst sınır. eğer ilk turda %40'ın altında bir oy alırsa psikolojik olarak kaybetmiş olacak. ilk turda %40'ın altında kalırsa 2. turda muhakkak kaybedecek.
  • bence %40'ı geçecek, %45'te kalacak, belki %47-48 olur, ama 50'yi göreceğini sanmıyorum.
hesabın var mı? giriş yap