• benim icin pisikiyatrist koltugunda ilk anlatilacak anilar.
  • ilkokuldaydim. kirmizi bi berem vardi. herkes cok sevmisti herkes takti. butun okul bitlendi.* okulda bere takmak yasaklandi.
  • ilkokuldaydim. bi arkadasim* toprak yiyodu.* baska bi arkadasim* yeme o toprak pis dedi. toprak yiyen arkadasim vatanimin topragi temizdir sen de ye dedi. ve birlikte toprak yemeye basladilar.yaaaaa yaaaaa...
  • ilkokuldaydim. kasta deniz kiyisinda kedi kovalardim ve isim gucum yok ankara cocuklarini kiskanirdim.hepsinin evinde bilgisayarlari vardi, hepsi zekilerdi, hepsi 23 nisanda evlerine yabanci cocuklari alip onlarla egleniyolardi ya da cumhurbaskani oluyolardi.susam sokagi nerde biliyolardi belki de hakan` abiyi: hakan abi` taniyolardi bile.
  • ilkokuldaydim. ogretmenimizin ne olucaksin sorusuna dansoz olucam diye cevap vermistim herkes beni kinamisti.
  • ilkokuldaydım...

bu kadar da asosyal,anısız bir ilkokul dönemi geçirdim
  • ilkokuldaydim.hamurdan sepet, cicek bi de kolay oldugu icin bar taburesi yapardim.
  • ilkokuldaydim.evimiz okulun tam karsisindaydi.sabahlari benim andimizi okuttugum gunlerde ya da bayrak toreninde bayrak tuttugum gunlerde annemle babam bana balkondan el sallarlardi.
  • ilkokuldaydim.okulun bahcesine kirmizi perde asar, onune bizi gecirir vesikalik fotografimizi cekerlerdi. perde arkada ruzgardan dalga dalga cikardi.
  • ilkokuldaydım.arkadasımla kovalamaç oynarken önlüğüm yırtılmıştı.eve gidince annem çok kızmıştı ve şöyle demişti:"oğlum ,arkadaşım lütfen önlüğümü çekme yırtılır deseydin çoçuğa" ben saftım.annem saftı.önlüğüm yırtıktı...
hesabın var mı? giriş yap