• aynı zamanda sevdiceği kalem açmaya çöp bidonunun yanına gittiğinde, kendisi de kalemler arasından hangisinin ucu yoksa hızla seçen ve çöpün yanına koşarak sırtını duvara dayayan masum çocuktur..
    en temiz duyguların insanıdır..
  • ağlamıyorum gözüme bir şey kaçtı

tanım: 25 yıl önce çok daha masum olan sad clow'nun yaptığı hareket.
  • ben sevdiğimin değil de sınıfın en çalışkan kızının montunun üstüne asardım hep montumu. ta ki bitlenene kadar. annemin kimden bitlendiğimi keşfetmesi kızın annesini görmesiyle ortaya çıkmıştı. annesinin bile saçı bitliymiş. sonra o mont hep sıranin altına tepilmişti.
  • yine parcalari yerine oturttun sözlük... işlevini sevdigimuni...

ıki bin yıl önce hır gür sebebim olan şeyi su anda açıklayan bu başlık kısa sureli bir aydınlanma yasatmistir... bu düpedüz tacizdir hacı ya... bir de bu açıdan bakın *#^@/@&*(@
  • burun direği sızlatan başlık. of of ne güzel çocuklardık büyüdük kirlendi dünya.
  • kız çocukları açısından bunu yapan erkek eğer hoşlanılmayan kişi ise; bu hareketin fark edilmesi ile birlikte öbür gün o montun oraya yine asılması bile yüz verme sayılırdı. sonra o mont bi daha o askıya asılmaz, sıranın altına sıkıştırılırdı veya sıra arkadaşı olan kızın montu da alınarak, arkadaşın montu kendininkinin üzerine asılırdı. o zamanlar kızlar ince düşünmüş, erkekler umudun en masum halini hissetmiştir. şimdi ise ikisi de yok.
  • ben şimdi bile yapıyorum
  • bu atılganlığı yapabilenler yol aldı.
  • yapardım bunu, herkes sevdiğinin ustune astığından yerime goz diken çıkmamıştı hiç. çıkışta ona montu uzatttığımda bana teşekkur edip yüzünün kızardığını hatırlıyorum. ne kadar masum ve safmışız amk. şimdi geldiğimiz noktaya bak, her geçen dakika şerefsizlikte bir üst tura çıkıyoruz.
  • çocukluğumla ilgili çok derinlerden bir detay. böyle bir başlık olabileceğini dahi düşünemezdim. gece gece mutlu ederken, birini sevince halen aynı naiflikle sevdiğimi bilmek de ayrı mutluluk.
hesabın var mı? giriş yap