• yozgatli bi abimiz tarafindan yonetilen topluluk. topluluktaki en kritik gorevlerde de yine yozgatlilar vardir. ayda bi kere pazar gunleri topanip testi kebabi ve arap asi yerler. duyduguma gore amerikadaki zenci uyeler arap asini cok seviyorlarmis. en buyuk yozgat...
  • vikipedideki ilk açıklama paragrafı , objektif akılla değerlendirildiğinde , aslında hiçte kötü bir amacı olmayan, belki hayali , belki de dahil olduğum , bir kuruluş gibi bir şey.

herkes herkesle adam gibi yaşasa dediğimizde 'hööeöaaa ben türküm , höeaaa ben x'im ' diyenler tarafından yanlış anlaşıldığını düşünüyorum . çünkü ciddi anlamda ortada milliyet , sanal devlet sınırları , din gibi 'inanılmış' şeyler olmazsa , insaniyet çoğu alanda kat be kat daha hızlı ilerleyecektir , bundan eminim.

ama şimdi bu da yanlış anlaşılır , ben vatan haini olurum , zındık olurum , yahudi * * , olurum .. nası isterseniz öyle olsun . peki efendim , saygılar.
  • ne lan bu? bi kaç adam toplanıp kliplere üçgen koydurup, tek göz gösterip dünyayı nasıl ele gecirecek ya , çok gaza gelmeyin
  • metan gazı fabrikası.
  • dünya onların olacak he tamam ...
  • var olabilir fakat az biraz iktisat ve tarih bilgisine sahip bir insan bu adamların dünyayı yönettiğine inanmaz.
  • banu avar

dünyayi “şekillendirme” derdindekiler, “yerel şekillendiricileri” ödüllendirirler…

http://ekonomi.milliyet.com.tr/…1775463/default.htm
  • başındaki kişinin konu hakkında girdiğim entryleri sürekli zamanın ötesine gönderdiği oluşum. neden böyle yapıyosunuz yahu ben de yozgatlıyım. ayrıca büyükannelerimiz bizi yıllarca "göz var, göz!" diyerek illuminati hakkında uyarmış da biz fark edememişiz...
  • bi de illarramendi var. real madridli futbolcu.
  • an itibari ile gizli kalmis tum yonleri "yalan dunya" adli dizide anlatilmaktadir. agzim acik kaldi. bu bolum illuminati hakkinda belgesel niteligi tasimaktadir. (bkz: limoneti)

edit: biraz once vasfiye teyze de tarihi ayari verdi. sandalyeden dustum lan.

(bkz: yarım kürelere odaklanın)
hesabın var mı? giriş yap