şükela:  tümü | bugün
 • peşpeşe okuyunca bulanıklaşmaya başlayan haber: bilecik... söğüt... o.ç... imam... 15 yaş... zihinsel engelli... erkek çocu... tecavüz... gibi bir hal alıyor. mide bulandırıyor, nefret ettiriyor.
 • her nedense bir hafta önce 31 yaşındaki öğretmenin 14 yaşındaki öğrencisine tecavüzünü sözlüğe taşımayanların dikkatini pek bir çeken rezil olay..

  http://www.hurriyet.com.tr/gundem/6586327.asp?m=1

  (bkz: mal bulmus magribi)
 • hürriyetin bunu haber yapmasında en ufak bir saldırganlık ya da art niyet aramadığım olay, zaten böyle bir olayın haber yapılmaması aslen bir gazeteye yakışmaz, hepimiz biliyoruz ki hürriyet gazetesi belirli bir grubun kendi isteklerinin yapılması için kullanılan ve her istediği zaman da halkı isteklerine göre şekillendiren çok önemli bir aygıt, ama eninde sonunda gördüğümüz imamlık yapan bir sosyopatın engelli bir çoçuğa tecavüz etmesi, hürriyet gazetesi de gördüğüm kadarıyla bu haberi her zaman kullandıkları şekilde manşete yerleştirmemiş, ne de altına abuk subuk yorumlar yapmış, olay nasıl olduysa gazetenin 3. sayfasında böyle bir olaya yer vermiş.
  kısaca söyleceğim hepimiz biliyoruz hürriyetin ne mal olduğunu ama benim imamım böyle bir şey yapmaz demek hürriyet gazetesi ve hürriyet manşetleriyle ona buna çemkiren, herkesi bölücü yapan zihniyetle aynı düzlem de top koşturmaktır.
  ha illa tanım yapacaksak bu başlığa imam olduğunu zanneden bir sosyopatın eylemlerinden biridir, inşallah bunu yapan şerefsizin ardında bıraktığı başka pislikler, vicdansızlıklar yoktur.
 • dinimizde bir erkeğe 4 kadın helal olduğu halde, bir çocuğa, hem de zihinsel engelli bir çocuğa uçkur çözebilen bir erkek düşünün. üstüne üstlük bir de imam olsun. işte bunun haberi. insan böyle zamanlarda katil oluyor, lince teşebbüs ediyor, kendini kaybediyor. (bkz: günlük hayatta elektrikli testere kullanma arzusu)

  haberi manşete taşıyan medya da, sırf imam o herif diye, vay nasıl böyle yazarmış. imam olduğu bellimiymiş.
  hürriyet abartıyormuş diyor. sırf bu yüzden akp'li oluyor. gel de bu zihniyete sövme şimdi. insanoğlu ne kadar çiğ süt emmiş de haberimiz yokmuş.

  vay imam yaparmıymış: yapmış ulan. din görevlisi evet yapmış, yemiş bir bok. kabullen artık, insan olmanın, dürüstlüğün, diğer canlılara saygı duymanın dinle alakası yok. katolik papaz da yiyor aynı boku. adamın kalbinde, ruhunda, içinde varsa puştluk din min sökmez. din kisvesine bürünüp her şeyi korumaya kalkan zihniyete lanet olsun.
  marx boşuna dememiş din afyondur diye. uyuşturun beyninizi, zehirleyin kendinizi, kurduğunuz sanaldan öte alemden çıkmayın, içinize çektiğiniz her nefeste bizden uzak allah'a yakın olun ki, kurtulalım sizden. kurtulalım ki dini bizden soğutan bir nesil yok olsun.
 • son zamanlarda yeni türkiye'de sıkça duyduğumuz ibare!!.
  yeni bir devlet kuruyoruz zihniyetinin yansıması olsa gerek. zira kafalarındaki ülke böyle bir yer bunların!!.
 • olan çocuğa oluyor net!

  ancak beynine tecavüz edilmiş bir yobaz yapar böylesine bir aşağılığı.
  yoksa mesele imam değil.

  zaten sağcılar da adam öldürüyor dedirtilemez bir kültürün mirasçılarıyız.