• http://www.incredibox.fr/
    sitesinden mutlaka ziyarete edilmeli.
  • uzun zaman önce tanıştığım, sıkıcılığıyla nam salmış mesai saatime/saatlerime yeniden bir tat bir doku olarak girmiş muhteşem site. yeni versiyonu yakın zamanda gelecek *.
  • müthiş eğlenceli bir iş, tebrik ettim. saatlerdir değiştirip değiştirip dinliyorum. pazar günüm renklendi resmen. ayrıca effects yada percussions kısımlarından birden fazla seçim yapınca da çok başarılı şeyler ortaya çıkıyor. vokalsiz daha da iyi ayrıca.

bir de adamların facebook sayfasında 2500 kişi var, hep çok geç öğreniyorum ya...

2. versiyon gelecek diye kaç aydır oyalıyorlar çok merak ettim ayrıca*
  • efektlerin üçüncü sırasındaki uyumsuzdur.
    en azından benim için bu böyle. neler neler yaptım ama bir bunu yediremedim şarkılarıma. aradan kulağa saldırıyor resmen.
  • bugün version 2'si çıkacaktır.
  • chrome ve firefox ile bağlanamadığım ancak emektar explorer ile rahatça girebildiğim site. eskiden çok girerdim bu merete, unutmuşum. facebook'tan bir arkadaşım paylaşmış, hatırladım mutlu oldum.
  • ikinci versiyonuna chrome veya firefox ile girilememesinin sebebi adblock olan site. adblock durdurulursa sorunsuz çalışıyor. ikinci versiyonundaki tek eksiği bazı seslerin arada kesilmesi ve devamlılığın anlık duraksamalara uğramasıdır.
  • harikulade uygulamadır.

ayrıca 2. versiyonu için; effect' in 5. si, beats' in 3. sü, melodies' in 5. si, chorus' un 1. si ve voices' in 1. si kombine edildiğinde 2 numaralı bonus açılmaktadır. tesadüfen kulağıma hoş gelen melodiyi buldum açıldı valla dostlar.

edit: kapattım açtım aynı kombinasyonu yaptım bu sefer olmadı a.q :(
  • --- bonuslara dair spoiler ---

1. bonus: herhangi 7 sesi dinleyin
    2. bonus: bütün sesleri deneyin
    3. bonus doğru kombinasyonu bulun*

--- bonuslara dair spoiler ---
  • sağını solunu kurcalarken adama gökkuşağı kusturabilecek şahaneliktedir.
hesabın var mı? giriş yap