• ablamız döktürmüş, güzel sofra...
    masadakiler israf edilmeyecekse, yorum yapmak kimsenin haddine olamaz.
    ayrıca üstteki kaplumbağa sokakta türbanlılardan kaçarak yaşıyor galiba.
  • israf, gösteriş gibi unsurlar meşrulaşırken dinlere bile güncelleme geldiğine tanık olmak ne garip.
  • "takipçi sayısı = insanların takdiri" olarak düşünecek olursak takipçi sayısının artması için illa çıtı pıtı olmak ya da çıplaklık içeren görseller koymak gerekmediğini, bir şeyleri severek yapınca zaten insanların takdirinin kazanıldığını gösteren bacıdır.

ayrıca porsiyonlar da maşallah...
  • cznburak’ın ikiz kız kardeşi.
  • abi kadın özenmiş uğraşmış muazzam bir sofra kurmuş. yüzünde de bunun mutluluğu var. buna niye saldırıyorsunuz kardeşim vicdanınız mı kurudu, sırf kadın başörtülü diye bu kadar terbiyesiz bir tutum içinde olmak zorunda mısınız, ablamız bana çok şirin geldi valla yanaklarını sıkasım geldi içimden.
  • evinin soğuk olduğunu düşündüğüm hamaratlı hanım.
  • yarım milyondan fazla takipçisi olan ev hanımı influencer. sizin bir ay boyunca sabahın karanlığında şiş gözlerle gidip akşamın karanlığında çökük ve kaymış gözlerle çıktığınız iş yerinizden kazandığınız parayı muhtemelen 1 postla ziyadesiyle kazanıyor. üstelik bunu yapmak için de evcilik oynar gibi sofra kuruyor. zaten sevdiği ve keyif aldığı bir şeyi yapıyor.

arkadaşlarını evde topluyor. cilt bakımını eksik tutmuyor. süsleniyor. eşinden bağımsızlığını kazanıyor ve kitlesine kanaat önderliği yapıyor.

yaptığı önderliği beğenmiyor olabilirsiniz ama şu profil şansla değil çalışkanlıkla oluyor. yapım işleri kolay değildir. ofise gidip masanıza oturup somurtma şansınız, iş yapıyor gibi takılma şansınız vardır ama bu işlerde üzgün, mutsuz, somurtkan olma şansınız yoktur.

içerik değil burada tutum ve fırsat yaratma zekası söz konusu. bok atana kadar kendiniz yapın bakalım balceğizlerim, zavallı kuzularım benim.
  • bol karbonhidratlı ve yağlı besinler hazırlayan bacıdır. böyle devam ederse ailece büyük sağlık sorunları yaşayabilirler.
  • tek hedefi canımızı çektirmek değildir.kendi çapında yemek programı yapıp reklam alan kadındır.(bkz: viral pazarlama)
hesabın var mı? giriş yap