şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
  • insan gibi kullanılsa çökmez diye düşündürtüyor her seferinde nedense.
  • mecburen takip ettiğim kişilerin profiline girip sessize alıyordum. şimdi baktım onu kaldırmışlar. anca story atarsa üstüne basıp sessize alacağız artık.
    edit: takiptesin yazan yerden oluyormuş. @curly dreamer uyardı sağolsun.
  • sürekli sponsorlu profiller getirmeye başlamış uygulama.

ya da bu durum bana mı özel acaba indirdiğim bir uygulamadan ötürü bilemedim. ama genel durum ise geçmiş olsun instagram gerçekten çöker.
  • beğeni sayılarını gerçekten kaldırıyorlar, kimin beğendini göreceksiniz, içeriğe odaklanmanızı istiyor gibisinden bi şeyler yazmışlar. profil sahibi kendi beğenilerini görebilecek diyor. blogger tayfa o sayıyı ss alır yine de paylaşır resmi hesaptan atılan tivit
  • kral yine çöktü.
  • beğeni ve izlenme sayılarını gizleyen değişiklik ilk olarak avustralya,brezilya,kanada,irlanda,italya,japonya ve yeni zelanda’da aktif olup kullanıcı geri dönüşleri değerlendirilecekmiş.
    şahsi fikrim;insanların hayatlarına sosyal medyaya göre yön verdiği, tek amacı takipçilerine farklı görünmek,iyi yaşıyorum algısı yaratıp gönderilerinin beğeni sayısına göre ruhsal masturbasyon yapıp kendi hayatlarina kendilerince zehir ettikleri şu zamanda çok yerinde bir değişiklik olacak.öyle ki insanların sırf bunun yüzünden psikolojileri bozuluyor.bakıyorsun herkes mutlu ve iyi yaşıyor,her gönderi yüzlerce beğeni almış ama beğenenlerin yarısından fazlası bot... yazık ediyoruz kendimize.
  • likesayisini kaldirdigi icin artik boyle gozukmektedir paylasimlar
  • like sayısının görünmemesi iyi veya kötüdür bilemem ama instagram'ı bitirecek özelliktir. tam şu dönemde yeni bir sosyal medya platformu ortaya çıkacak, gençler yavaş yavaş oraya kayarken facebook'taki amcalar da instagram'a geçiş yapacaktır. bir dönemin kapanışı hayırlı olsun.
  • üç sene önce sildiğim engellediğim mesajları şakkadanak tekrar mesajlarıma yüklemiş uygulama.bakın sildiğim engellediğim diyorum. üç sene diyorum. onca sene benim verilerimi neden tutarsın ki... fenaket.