• test ettim onayladim, uc paralik yazicioglu ve cevresi kurtlarindan bunalanlara moda yakinlarinda uygun fiyatli cozum.
  • 1 hafta önce keşfedip , bugün bilgisayarımı aldığım çok çok çok uygun fiyatlı ürünlere ve çok düşünceli , güleryüzlü çalışanlara sahip firma.budur! dedirtiyorlar insana saolsunlar : )
  • yapı kredi bankacılık üssündeki bloklardan birinin adı.
  • lat. keşif, buluş.
  • ödemeyi peşin olarak yaptığınız takdirde piyasanın en uygun fiyatlarına sahip firma. çalışanlarının güler yüzlülüğü ve her daim ürünlerinin arkalarında olmalarıda cabası.
  • juventus'u bulan adam.
  • fiyatları çok uygun olan ve maille sipariş alıp çok hızlı geri dönüş yapan kaliteli firma.vatan bilgisayar gibi müşteriyi önemsemeyen,mağdur eden firmalardan alışveriş yapmak yerine inventus u tercih etmek çok daha mantıklı.
  • genellikle en çok satılan ve en çok tercih edilen ürünler içinde en iyilerini donanım-fiyat listelerine ekleyen, düzgün çalışan bir firmadır. fiyatları oldukça caziptir. pc kasasını oldukça düzenli ve dikkatli toplamaktalar, güvenilebilir. ayrıca online olarak msn den müşterilerine sürekli destek vermekteler.
  • fiyat olarak neresi daha ucuz bir halt anlamadığım firma. peşin fiyatında exa bilgisayarla alacağım ürünleri karşılaştırdım. hepsinde exa'nın taksitli fiyatı aynı yada daha ucuza geldi. uludağ limonatası gibi bişiy bu herhalde.
hesabın var mı? giriş yap