• fake entryimi girdiğim yeni telefonum. çok mutluyum ve gururluyum suserlar. tavsiye ettiniz aldım. allah sizden razı olsun:)
  • amerika'da yapılan bir çalışmada, müşteri memnuniyeti açısından ilk sırada yer alan telefon.
    (bkz: https://9to5mac.com/…-customer-satisfaction-survey/)
  • iphone 5s ten terfi edeceğim klasik iphone tasarımlı iphone gibi iphone. o ne öyle galaxy s4 gibi iphone mi olur aqm
  • müşteri memnuniyeti sıralamasında 87 puanla zirvede yer alan telefon.

ikinci sırada samsung galaxy s6 edge, üçüncü sırada iphone 7 plus yer alıyor.

tüm liste şuradan görülebilir: https://i.hizliresim.com/lyk29o.jpg
  • çıktığı ilk hafta almıştım. gönlümde de yeri birinci sıradadır. efsane kasa ve teknolojik özellikler bir arada. büyük olmaması benim için artı. 64 gb hafızası da beni götürüyor. konserlerde rahat rahat video/fotoğraf çekebiliyorum, istediğim gibi müzik yükleyebiliyorum. ekstra bir şeye ihtiyaç bırakmıyor.

çok fazla program yüklü değildir, 2-3 en fazla ama yine de şarj konusunda hafiften sıkıntı çıkarmaya başladı kendisi. bir diğer sıkıntım da kasanın arkasını yamulttum. sanırım zippoyla aynı cebe koydum ve hafif ezildi. dokunmatik ara ara sapıtıyordu, o da geçti. bir ara garantiye göndereceğim ama bilemiyorum kapsam dahilinde midir. neyse.

benim gözümde ideal telefondur kendileri.
  • geçen gün bir tanıdığıma personel indirimim ile 1900 tl'a aldığım apple ürünü. oyun oynamam, dev gibi telefon istemem ancak performanslı olsun diyenlerin tercihidir efendim bu telefon
  • kullandığım telefon kendisi
  • büyük telefon sevmeyen, hele android'e hiç ısınamamış bünyeler için alternatifsiz tek telefondur.
    ortalama kullanımda (oyun oynamam,ancak internet sürekli açık,whatsapp+viber yoğun ) 7 saatin üstünde performans sunar. daha ne olsun.

edit : sürekli olumlu yorumlardan rahatsız olanlar olmuş. güzel kardeşim, bıktıysan başlığı okumazsın olur biter,hadi ötede oyna.
  • yorumlarıyla bıktırmış telefondur.

ulan herkes aynı şeyleri yazıyor ki zamanında ben de yazdım ama ilk 50 entryden sonra zaten tüketicinin kafasında bi fikir oluşuyor. evet, bu telefon alınır. tamam anladık oyun oynamıyorsun, ama internet de açık ve günü yüzde 30la kapatıyorsun, ben de ulan ben de, tamam...
hesabın var mı? giriş yap