• sevdiğim bir oluşum.

sisterhood of ankara'nın asil üyelerinden.

beraber çalışmışlığımız, gülmüşlüğümüz, ağlamışlığımız, dans etmişliğimiz, sarhoş olmuşluğumuz, yürümüşlüğümüz, koşmuşluğumuz, sürünmüşlüğümüz, konuşmuşluğumuz, susmuşluğumuz, surat asmışlığımız, kahkaha atmışlığımız, yorulmuşluğumuz, dur durak bilmeyişliğimiz, oturduğumuz yerden kalkamamışlığımız, ölesiye yorulmuşluğumuz, durup dururken coşmuşluğumuz, durduğumuz yerde duramayışlığımız, yükseklerden uçmuşluğumuz, alçaklarda gezmişliğimiz, göz göre göre yan yana büyümüşlüğümüz bulunur.

ben böyle neşeyi, sevinci, gülüşü, enerjiyi ne gördüm, ne duydum arkadaş.

sincap olmak kolay değil tabii.

[ kendisiyle ilgili keywordlerim arasında şunlar var: kahkaha, ceylan göz, paul auster, new york, kobram, sincap, oynar başlık, teras, sangria, çiyan olur bunlar, neşe, fısıltıyla konuşamamak, dark waters, güzel insan, "i take one", "manhattan'ı arıyım mı", "hede, aay hödö, aaaay hebe", koca çınar, basın yayın holding, ayakkabı, nine west, iyi niyet, hayaaaaaaatııııııım ]
  • her seyden haberi vardır, her seyi sever, 15 yıllık arkadaşımıdır, 31.i doğumgününde gökçek dogalgazı bitebilir, hiç sorun etmez. "bulamayacağım ablam doğal gaz kartını" deyip basıp gidebilir. barcelona'da pasaportunu ararken nüfus cüzdanının da kayıp olduğunu lost and found'da öğrenebilir. hayatta en çok sevdiklerimdendir, süper insandır.

ps: ironickcan bu son derece homoerotik entryde senden daha özelini tanımadığımı belirtmek isterim. (bkz: senden daha guzel)
  • kendisi için verebileceğim en uygun tanım kardeş ve türevleri gibi klişe ama gerçek bir şey olabilirdi, jack vettriano olmasaydı:

"she looked like a woman to whom a pledge of eternal love might provoke her to stab you with a stiletto."

45 numero stilettolarını sevdiğim insandır.
  • japon turist gibi fotoğraf çeken, alman turist gibi bira içebilen insan türü
  • kimseye eyvallahi olmayan bir karsiliksizlik bicimidir ironick bey. yukarida ziyadesiyle sozu edilen nesesi, lethal kahkalari, kicindaki kurtlari, kalbindeki yaralariyla hayatin anlaminin icini doldurabilir ansizin. hatirlamadigim ruyalarimin cambazi, mahalleden sokak arkadasimdir. yanima aldircam lan seni ironik, az kaldi.

edit: nah az kaldi. bu hizla ayakkabi almaya devam ederse olacagi budur. tunali nine west kapatilsin!
  • güzel insan. doğum günün tekrar tekrar kutlu olsun...
  • havana'da attığı kahkahalar kulaklarımda çınlayan cancişim.
    vallahi de billahi de arada sırada duyar gibiyim, artık o kadar empati kurmuşum ki, gitmiş kadar oldum gerçekten.
    ya da kafayı yiyorum haberim yok.
  • bu kadar enerjiyi nereden bulduğunu anlayamadığım yaşam türü... bir nevi insan dinamosu... sahip olduğu enerji türleri arasında ısı*ve hareket* bulunmakla birlikte aynı zamanda yüksek bir de çekim gücüne* sahip...
    tanıma şansına sahip olduğum için mutluluğumu dile getiriyor ve tekrarlıyorum...
    "she's so full of action, her name could only be a verb!"
  • karagun dostu bicirik hemsehri, yakin zamanda bademcik sorunsali yasamistir
  • ironick. "hic tanimadigim halde hastasi oldugum insanlar" folderina attim onu.
hesabın var mı? giriş yap