• güzel şarkılar paylaşan (bkz: youtube) kanalı.
    tabi paylaşmakla kalmıyor, çevirilerini türkçe altyazı olarak ekliyor. normalde klip izlemesini sevmeyen birisiyimdir ama bu arkadaşın uyarladağı klipler nedense kendini izletiyor.

kanal linki.
  • yaklaşık 6 ay önce 5 yıllık ilişkimi sonlandırdığım sıralar tanıştım bu arkadaşla, kanalla. o sıralar içinde bulunduğum depresif ruh halinde bana eşlik etti şarkıları ve düzenlediği klipleri. muhteşem bir müzik zevki var mutlaka kanalını incelemelisiniz.
  • sevdiğim ve işime yarayan youtube kanallarından biri.

kanal ile tanışmam birkaç seneyi buluyor. kanaldaki şarkıların hemen hemen hepsi sevdiğim kişi ve grupların şarkıları. bilmediklerimi de bu kanal sayesinde tanıdım.

kanalı seviyorum çünkü bazı anlar oluyor o sıralar dinlediğim hiçbir şarkıyı dinlemek istemiyorum. böyle anlarda ne dinlesem diye aramaya gerek kalmadan kanala giriyorum. bazen çok sevdiğim ama var olduğunu unuttuğum, bazen ise rastgele bir şarkı açıyorum. şu ana kadar kanalda bunu dinlemem diye kapattığım şarkı hiç olmadı.

ikinci güzel yanı klipler gerçekten çok güzel. hepsi şarkının ruh halini yansıtıyor. çok basit klipler aslında sıradan yol videoları falan ama milyon dolarlar harcanıp çekilen kliplerden daha güzel geliyor bana bu klipler. normalde klip izlemem saçma bulurum ama bu klipler kendini izlettiriyor.

ve tabii ki çeviri ve açıklama kısmındaki küçük ama güzel bilgiler de çok hoş.
  • müthiş youtube kanalı.
    kanal sahibine de buradan teşekkür etmek istiyorum. tonlarca insandan daha fazla katkısı olmuştur heralde bana.
  • bu kanal sayesinde muhteşem grupları, şarkıları tanıyıp sevdim. paylaştığı şarkılar ruh halimi o kadar iyi yansıtıyor ki yürüyüşe çıkarken, işe giderken, gezerken, hatta uyurken bile dinliyorum. umarım çizgisini bozmadan çevirilerine ve paylaşımlarına aynı şekilde devam eder.
  • 2-3 senedir takip ettiğim, zevkine hayran kaldığım youtube kanalı. seçtiği şarkılar o kadar muhteşem ki bazen depresif ruh halime ilaç gibi geliyor. üstelik yapılan yorumlara moral verici yanıtları da insana umut veriyor.
  • müzik zevki güzel olan youtube kanalı.
  • nedenini bilmediğim bir sebepten ötürü kapanmış olan harika bir youtube kanalı. üzücü oldu kapanmış olması, umarım geri döner.
  • şarkı çevirilerini çok başarılı bulduğum youtube kanalı. keza şarkı seçimleri de çok iyidir.
  • çevirileri ve klip uyarlamaları ile yaptığı işe hayran kaldığım, son dönemde abartısız her gün mutlaka uğradığım youtube kanalı. aynı zamanda güzel bir blogu var. emeğine, yüreğine sağlık.
hesabın var mı? giriş yap