• silah kullanımına dair profesyonel bir geçmişi olduğunu düşünüyorum. aksi takdirde bu kadar hızlı karar alma ve harekete geçme normal değil. türkiye'de olsa adam elinde silahla naralar savursa bile polisimiz harekete geçme konusunda çok çekingen davranırdı, neredeyse adamın polise ateş etmesi beklenirdi.

https://twitter.com/…tatus/1694708051180462579?s=20

18+ olabilir. olmayabilir de. risk budur.

edit: 18+ olduğu kanısı daha baskın. kan görünmediği, ürkütücü sesler duyulmadığı için 18+ olmayabileceğini düşünmüştüm. aslında düşününce neden kan sıçramıyor? acaba bu oradaki diğer müşteriye yapılan bir kamera şakası falan mı?
  • burası neresi, texas filan mı? bilelim de ona göre gitmeyelim...
  • esencılıs'ta sıradan bir gün.
  • namluda mermiyle mi geziyor nedir? çıkarttığı gibi sıktı adamın kafasına.

edit: silah zaten öyle taşınır diye aydınlattı arkadaşlar. sağolsunlar.

editt: bazı arkadaşlar da öyle taşınmaz diye aydınlattılar :)

yeter arkadaşlar, mesaj atmayın kurbanınız oluyum!
  • +18 tabi ki. beynini dağıttı adamın 2 saniyede
  • +18 olması için adamı kafasından vurup bir de yatırıp skmesi mi gerekirdi acaba
  • direkt cinayet. normal bir ülkede sittin sene hapisten çıkamaz. afrika falansa sıkmaya devam eder.

edit: yazılanları okudum kanım dondu. lan ülke psikopat dolmuş en ufak kıvılcımda katliam çıkar yeminle.

adam psikopat sizin gibi. arkadaki sivili dahi umarsamıyor. göğsünden vurabilir ama direk kafasına iki kere sıkıyor. bu adam zararsız bir tartışmada dahi sizi vurabilir ki umarım ve sanırım bunu övenlerle yolu bunun gibilerin illa kesişir. benden uzak karmanıza yakın olsun.

#156065028 aha işte bunun minnak versiyonu. yer türkiye
  • şortunda silah taşıyan bir adamdan beklenebilecek davranıştır. bir fırsat çıksa da 2 el sıksam diye bir süredir dua ettiği belli.
  • adam soyguncudan daha tehlikeli,ayağına sıkabilirdi,ama direk öldürdü.
hesabın var mı? giriş yap