• loading..
  • halley kuyruklu yıldızı gibi bir şey, gören bir daha göremiyor.
  • bkz: (şampiyonluk günü istanbul'da mı olsam trabzon'da mı sorunsalı)
  • istanbul takımı olmadığı için gerek yoktur. çok isteyen gidip maçka köprüsüne asabilir.
  • en fazla 45 gün sonra gerçekleşecektir.
  • bir trabzonsporlu olarak kesinlikle istemediğim durumdur. evimizin balkonuna ya da trabzon'un köprülerine asılabilir. ancak başka bir ilin ortak kullanim alaninda o ilin kulüplerinin bayrağı asılır.
    gereksiz ve saçma bir durum olur.
  • keşke tek derdim bu olacak kadar boş olsam
  • bu ülkede hala futbolu spor olarak takip eden, maçlarda heyecanlanan çok afedersiniz ya maldır ya da başka seçeneği ve hobisi olmadığı için her şey gerçekmiş gibi davranmaktadır.

eski bir gs’li olarak, her maçı takip eden, fırsat buldukça tribünde yerini alan biri olarak 3 yıldan fazladır tamamen takibi bıraktım.

siyasetin, mafyanın, “adamlık” dersi veren ama pra için götünü satma karakterine sahip oyuncu-antrenör tayfasının siktiği bir oluşumla alakalı tüm konular abes, tüm görseller çevre kirliliğidir.
  • ben trabzonspor taraftarı olsam, 3 istanbulludan önce itiraz ederdim. sen yıllarca "bizans" edebiyatı yap, kendini bu hegemonyanın karşısında direniş sembolü gibi kodla, kentinde başka takım atkısı takanı döv; sonra gel o mücadele ettigin anlayışla sembol üzerinden eşitlen. o zaman sen de istanbul'un büyüklüğünü kabul etmiş oluyorsun. ona mesaj verme kaygısı taşıyorsun.
  • tabii ki asılsın, hatta şampiyon olunca da trabzonun tepedeki kalesine sampiyon olan takımın bayrağı asılsın her yıl
hesabın var mı? giriş yap