• lan bahçede beden eğitimi dersinde golf öğretiyorlar sdflkjsdlkjsldk adamın çok fena asabını bozuyorlar.
  • eğitim dili ingilizce olduğunu iddia ettiği bi okuldan mezun olup üniversitede (bkz: yeditepe universitesi) hemen hemen bütün öğrencilerini hazırlıktan başlatan okul. efenim şimdi eğitim dilimiz ingilizce diyorsunuz, ona göre ücret belirtiyorsunuz, sonra kardeş kuruluş olan yeditepe üniversitesinde hemen hemen bütün öğrencileriniz ingilizce hazırlıktan başlatıyorsunuz.
    (bkz: bu ne perhiz bu ne lahana tursusu)
    (bkz: yapma bunu yapma bunu)
  • 2 kasım 2007 tarihinde ,
    istanbul ili çağlayan semtinde , freni patlayan hafriyat yüklü kamyonun ezip geçtiği onca araçta sonra ,
    altında alıp hudraya çevirdiği servis minibüsünden 11 öğrencisi yaralı kurtulan okuldur
  • okul genelinde 1996 öss birincisi olduğum yer. ben bile birinci olabiliyorsam yani...
  • kredili sistemin son kurbanları olan 97 mezunları için bambaşka bir anlamı olduğuna inandığım okulum. zira zaten kendi içinde disiplinsiz bir okulken bir de kredili sistemin sunduğu boşluklar eklenince, o zamanlar hepimize eğlenceli gelen üç yıllık bir döneme fon olmuştur. öğretim konusu tartışmalı olmakla beraber eğitim konusu özellikle kişiyi dışarıdaki sosyal hayata hazırlama konusunda başarılıydı o zamanlar. gevşek disiplini, öğrenciyle rahat fakat umursamaz iletişim kuran rehberlik servisi, sigara içilmesini görmezden gelen hocaları ile biz ergenleri kendi güç dengelerimizi ve kendi acımasız disiplinlerimizi kurmaya itmişti. mavi yeşil binanın içinde küçük türkiye'cilik oynayıp çıtacılar, megahit, çınar derken güle oynaya gülüp gitmiştik. biz büyüdük, anaokulu bile açıldı, kantin daraltıldı, kredili sistem bitti, galatasaray derbi kazandığında okulu serbest kıyafet yapan müdür de gitti muhtemelen. bir o çirkin mavi yeşil layt renk kaldı, bir de her önünden geçişte burun sızlatan anılar.
  • süper hocaları hiçbi zaman kadrosunda tutmayı başaramamış bi okul.iğrenç renkli istek vakfı okullarından sadece birisi.eğitim kalitesini her sene biraz daha düşürmeye devam ediyo.
    (bkz: atanur oğuz lisesi)
  • ortaokul yıllarımı geçirdiğim ve eminimki en güzel okul yıllarımın geçtiği çok sıkı dostlarımın olduğu bedrettin dalanın bana faydası dokunduğu tek şey
  • bahçede golf oynayan tiplerden sonraki en büyük travması okul zili olarak kullandıkları hızlandırılmış onuncu yıl marşı sdfkljsdlkjk. baştabütündünyanın saydığıbaşkumandan diye istemsizce duyar duymaz eşlik ediyoruz içimizden aynı hızda. beynimizi yıkıyorlar sdklfjsdlk.
  • yabancı diller departmanındaki tüm hocalar sarı saçlıydı-çoğu taş gibiydi. hala öyle mi bilmiyorum.
  • ortaokul ve liseyi okuduum,keske baska yerde okusaymisim dediim okul
hesabın var mı? giriş yap