• bir bolumunde adamlarimiz koltukta televizyon izleyip muhabbet etmektedirler, bu arada adamlardan kevin olaninin ni$anlisi(sarah) iceri girer ve donen muhabbete $ahit olur; farketmezler:

- peki.. sence julia roberts mi sarah mi?
    - sarah.
    - peki, jamie presley mi, sarah mi?
    - tabi ki sarah.
    - tamam bu sefer iddialiyim, liv tyler mi, sarah mi?
    - <du$unur>.. <du$unur>.. sarah!

bu muhabbete duygulanan sarah daha fazla dayanamayak gider ni$anlisini mutlulukla oper, adamlarimiz neden optugunu anlamazlar.. muhabbete de devam ederler.

- sacmalama, sarah'nin ringde liv tyler'a kar$i $ansi olamaz..
  • james brown ile luciano pavarotti'nin düetini ilk dinledigimde gunlerce etkisinden kurtulamayip tekrar tekrar açıp sürekli dinlediğim şarkı.
    kimseye aldırmadan o performansı da gelmiş geçmiş en iyi düet ilan ediyorum.

sahnedeki o ihtişam, haşmet, iki erkeğin duygu ve hüzün yüklü haykırışı... pek az şeyde eşdeğer bir etkileyicik var.

şarkıda dediği gibi, bu şarkı da kadınlar için yapıldı hiç şüphesiz.

luciano pavarotti & james brown - ıt's a man's world
  • sözleri muazzam olan bir james brown parçası. pavarotti ile olanı daha bir efsanedir.
  • o sarisin kizin nasil bir sesi vardir yarabbi! sesini kesene kadar kafasini tasla ezmek istiyorum. o derece guzel bir dizi yani...
  • cnbc-e de gösterilen, erkeklerin kafasının nelere çalıştığının süper işlendiği, her izlediğimde acaip güldüren dizi.
    (bkz: cnbce)
  • cnbc-enin en kaliteli dizisidir.rob schneider mükemmel oyunculuk çıkartır.bana göre en kopartan bölümü ise sessiz film oynadıkları bölümdür.
  • kevin ve jamie kahvaltı edeceklerdir. mısır gevreği vardır ama süt yoktur. tabi almaya üşenirler. gevreğe bira dökerler ve yerler. böyle daha iyi derler. sonra içinden gevreği çıkartıp direk bira içerler.
  • moral bozukluguna karsi en basarili panzehir. gulmekten nefessiz kalmama sebep olmus dizi.
  • cnbc e de ki erkeklerin gerçek dünyasını ortaya koyan dizi .
    (bkz: its a mans world)
  • nedense hiç bir ortamda bulunmayan dizi. en son ergenliğe yeni girdiğimde izlemiştim, şimdi yetişkin bir erkek olarak daha algılarım açık izlemek istememe rağmen bulamadığım, mahrum kaldığım dizi.

edit: an itibariyle imdb'de rob schneider sayfasında diziyi ararken listelenmediğini fark ettim. sanki hiç varolmamış gibi! korkuyorum sözlük, kafamda uydurduğum bir dizi olamaz bu. eğer öyleyse hemen kağıdı kalemi alıp senaryoya dökmeye başlıyorum ve dizi sektörüne ilk adımımı atıyorum.
hesabın var mı? giriş yap