• aile doktoru olup, kariyeri boyunca millete parol yazacak sozluk yazarinin ilk entry girisini yaptigi konu
  • tebrik ederim guzel tespit, bu konuya bu durumda oldugum halde doğru olduğunu düsüyorum, ama sunu soylemek istiyorum oradaki egitim iyidir kalitelidir ama sikinti onlarin iyi egitim verip diger universitelerin verememesi degil bizlerin ne alip alamadigi, birde boyle bak olaya baksalar daha akilci olur.
  • itü'den mezun birisi olarak, nerde tırt kompleksli tip varsa hepsi dersime girdi.

derslerde bi bok anlatmayıp öğrenciye en kazık konuları kendi kendine öğrenmeyi beklemek iyi eğitimse, itü bunda bir numaradır..

hiç sevmedim lan seni itü.
  • istanbul üniversitesini bitirenler acaba mühendis sayılıyor mu diye kendime sorular sormama sebep olmuş genelleme.
  • biri neden tıpçılara gömmüş anlamadım. şimdi şöyle biraz geride kalmışsın kardeşim o tıp-mühendislik muhabbet lise tercih dönemi yapılıyordu içinde kalmadıysa eğer ve tercihinden memnunsan karşı tarafı gömme bir zahmet.
    başlıkla ilgili de lisede bize aşılanan, ilk 2 binse mühendislik 10 binse tıp yazmanın mantıklı olmasıydı ki bana makul geliyor hala. ama kendini geliştirirsin idealin vardır bu genellemeyi aşarsın o ayrı. sende bitiyor yani her konuda olduğu gibi.
  • aralarında atılım'ı da görmeyi planlıyordum ama yazmamışlar.

kalitesiz troll 2/10
  • o kadar üniversite varken, dalga geçilen tırt üniversitelerde ilk olarak kocaeli’nin yazılması kocaeli mezunu bir mühendis olan şahsımı derinden yaralamıştır :( pardon mühendis dedim.
  • sakarya mezunu mühendislere laf etmeyeydin eyiydi tokttür beyanı.
  • git diyarbakırda mühendislik oku,özelde okuma.
  • itü'lüye bak sen, araya nasıl da yedirmiş kendisini.
    çakaaalll!
hesabın var mı? giriş yap