• ben buradayım ama beni bir kötü bulalı çok oluyor.
  • o iyi insanlar, o güzel atlara binip çekip gittiler. demirin tuncuna, insanın piçine kaldık.
  • salt iyi insan diye bir şey yok. kötü insan da yok. kimse saf iyilik ve kötülük barındırmaz içinde. kimi zaman gelir çok iyi dediğimiz insanlar bizi üzebilir kötü dediklerimiz bizi tebessüm ettirebilir.bu yüzden insanları iyi ve kötü olarak değilde size iyi gelen ve kötü gelen insanlar olarak ayırırsanız her şey daha farklı olabilir.
  • burdayım lo
  • evimdeyim,bozulmak üzereyim
  • yaşar kemal'in deyişiyle"o iyi insanlar,o güzel atlara binip çekip gittiler....
  • ıyi insanlar surekli vicdanlarinin gazabina ugrayan insanlardir en ufak seyde vicdan yaparlar yaptiklarini yada dusunduklerini kendilerine yakistiramazlar hep temiz guzel yasamaya calisirlar ama en cok onlar uzulurler birde kendilerine sorarlar bu kadar iyiyken ben bunlari haketmiyorum diye biraz isyan da ederler ama iyi insanlar sanki hep kaybeden oluyor ama ne kadar kaybederlerse kaybetsinler onlar iyi insan olmaktan vazgecmeyecekler hep oyle kalacaklar en azindan oyle olacaklarini umuyorum.
  • buradayım. aşırı yalnızım. kimsenin iyi insanlara karşı tahammülü yok. sadece o sevdikleri kötü insanlar onlara kazık atınca nerede bu iyi insanlar diye ağlayabilirler o kadar.
  • ben daha önce görmedim görürseniz banada söyleyin çünkü genelde böyle kirli bir dünyanın içerisinde oldukları için kahroluyor ve ortalıktan kayboluyorlar.
hesabın var mı? giriş yap