15825 entry daha
  • bir papatya olsan seni seviyor muyum yoksa sevmiyor muyum emin olurdum belki ama değilsin ben de zaten papatya fallarını bırakalı çok oldu.
  • bakın buraya not düşüyorum bu cemil tugay denilen adam tunç soyer'i aratacak. adam istemeye istemeye başkan adayı olmuş gibi. ama izmir'in kocasını öldürüp parasını yiyen zengin dulları için gösterilmiş bir aday! bu seçmen kitlesi erdogan chp den aday olsa erdoğan'a oy atarlar.

ayrıca tuncay ozkan'in karısının estetik doktoru diye söylenti var!
  • cumartesi karsiyaka sahilden bostanli tarafına yürüyelim dedik. türk halkı olarak orktan halliceyiz. denetim falan olmayınca da parklar, sahil yolu perişan halde. her köşede çekirdek yiyen ve çöpünü yere atan tipler. yazık güzelim şehre.
    herkes üremesin. yapay zeka seçecek, bunlar çocuk yapabilir diye. her yerde şekilsiz tipler.
  • 7 mart'ta kıbrıs'tan izmir'e geleceğim 3 gün kalıyorum. alkol ve sigara ücreti karşılığında isteyene getirebilirim yeşillendirmeniz yeterlidir.
  • (bkz: #161898169)
  • izmir'in eskiden güzel olduğunu fakat artık gereksiz abartıldığını, istanbul'dan aldığı göç dalgasından ötürü de bozulduğunu düşünüyorum. millet izmir izmir diye kuduruyor fakat benim zerre ilgimi çekmiyor. 2019'da gittiğimde istanbul'a gelmişim gibi hissettim çünkü her 5 araçtan biri rahat 34 plaka idi ve o an izmir'den soğudum.
hesabın var mı? giriş yap