• görsel

en azından arada evine gitmesine izin vermişler.

hayat şartları nedeniyle muhtemelen bir çok kişinin tutmak isteyeceği evdir.
  • ya direkt ev beleş + 2500 lira vereceğiz deselermiş. 10binler, 5binler, 7500ler kafam karıştı.
  • koşarak başvuran vardır. o kadar diyorum.
  • özet olarak; 2500tl maaş+ev şartları ile hasta bakıcı arayan bir yurdum uyanığı
  • efendi köle ilişkisi yaşamak isteyenlere yönelik fanteziden bir şey mi dedim yok bu farklıymış. bu bildiğimiz eski çağdaki kölelik gibi kölelik.
  • sözleşmesiz, sigortasız, vergisiz, asgari ücret altına işçi çalıştırmak isteyen kişinin verdiği ilandır.

türkiye cumhuriyetinin her vatandaşı bu tip "uyanıklara" karşı dikkatli olmalı, benzer durumlar ile karşılaştığında resmi kurumlara şikayette bulunmalıdır.

benzer bir vatandaşlık görevi için;
    (bkz: vergi vermeyen esnafı şikayet ediyoruz)
  • büyük cücüklü insanlar için fırsat bir daire. cucuk da olabilir.
  • bak sen şu kukinin dediklerine bak.
  • normal piyasada 15 - 20 bin lira ücret, artı kalacak yer ve bütün masrafların işveren tarafından karşılanması dahil olarak bu iş yerine getiriliyor. buradaki sipsi ev sahibi bu işi 2500 liraya getirmeye çalışıyor. gerçekten hadi bu dünyanın sonrasından korkmuyorsunuz o sömürdüğünüz insanların öfkesinden korkun bari ya.
  • oldu olacak emlakçı kiracıyı kiracıda teyzeyi sikiversin
hesabın var mı? giriş yap