• britain's got talent yarışmasında stand up show yapan 14 yaşındaki engelli çocuk. başlığı çoktan açılmıştır diye girilen entrylere bakmaya gelmiştim ama olmadığını görünce çok şaşırdım. ileride dolar buralar. vidyosu şurada: http://youtu.be/tatsxdvehrm
  • adam komik. giriş-gelişme-sonuç konusunda bu yaşında ustalaşmış olması takdire şayan. adam cümleye giriyor, yavaş yavaş sizi hazırlıyor, sonra da punchlineı kafanıza oturtuyor.

yarışmayı kazanamamış olması beni üzmedi açıkçası, çünkü kazanan grup inanılmaz bir iş çıkardı ve kazanmayı dibine kadar hakediyordu. amma velakin, bu çocuğun sırtı zaten bu saatten sonra yere gelmez. daha 14 yaşında kim-jong un vs. simon cowell gibi espriler üretebiliyorsa, ileride ricky gervais'in tahtını sallayacaktır muhtemelen bir şekilde.

14 yaşındaki kendi halime bakıyorum da.. bu adamı kıskanmamak elde değil. helal olsun be jack carroll.
  • saykodelik absürt kara mizah yapan dahi çocuk. sevdim baya.
  • britain's got talent programında sahneye yürüteç ile girdikten sonra tanışma faslına geçilir.

simon cowell: kaç yaşındasın, ismin ne?
    jack carroll: 14. adım jack carroll.
    simon cowell: bize biraz kendinden bahseder misin?
    jack carroll: profesyonel jimnastikçiyim.

evde izlerken lan gülersem ayıp olur mu tribine girdim. belli ki potansiyeli yüksek. keşke ingilizce bilseydim dediğim anlardan birini daha yaşattı sağ olsun.
hesabın var mı? giriş yap