şükela:  tümü | bugün soru sor
 • britain's got talent yarışmasında stand up show yapan 14 yaşındaki engelli çocuk. başlığı çoktan açılmıştır diye girilen entrylere bakmaya gelmiştim ama olmadığını görünce çok şaşırdım. ileride dolar buralar. vidyosu şurada: http://youtu.be/tatsxdvehrm
 • ıki entryden fazlasini hak eden, cok eglenceli, dahi cocuk. gulmekten agzim ayrildi. ben bu cocugu yigerim adeta.
  hani link diyorsaniz, a-ha: http://m.youtube.com/watch?v=-kdbiq1cblo
 • adam komik. giriş-gelişme-sonuç konusunda bu yaşında ustalaşmış olması takdire şayan. adam cümleye giriyor, yavaş yavaş sizi hazırlıyor, sonra da punchlineı kafanıza oturtuyor.

  yarışmayı kazanamamış olması beni üzmedi açıkçası, çünkü kazanan grup inanılmaz bir iş çıkardı ve kazanmayı dibine kadar hakediyordu. amma velakin, bu çocuğun sırtı zaten bu saatten sonra yere gelmez. daha 14 yaşında kim-jong un vs. simon cowell gibi espriler üretebiliyorsa, ileride ricky gervais'in tahtını sallayacaktır muhtemelen bir şekilde.

  14 yaşındaki kendi halime bakıyorum da.. bu adamı kıskanmamak elde değil. helal olsun be jack carroll.
 • saykodelik absürt kara mizah yapan dahi çocuk. sevdim baya.
 • sakat, özürlü ya da engelli insanların kendi durumlarının ötesine geçip insanları/toplumu gözlemledikleri zaman, mayalarında da varsa bişeyler, acılarını, sıkıntılarını sanatsal üretime dönüştürebildiklerinin bi örneği fırlama bebe.
  gerçi audition performansı biraz fazla şirindi ama o ortamda da o yarardı zaten.
  diğer performanslarına da göz gezdirecem. "başkalarına mutluluk vermek falan istemiyom. bencil, göt herifin biriyim çünkü. ama sevdiğim şeyi yaparken insanlara mutluluk vermiş olursam ne ala" dediği röportaj kısmıyla girdi asıl gözüme.