• yıllardan beri poster olma korkusu ile hiç bir uzun smaca giden oyunculara bloğa kalkmıyordu.

zaten kolay faul çalınıyor ne poster olacağım diye resmen kaçıyorlardı bu adam ilaç gibi geldi.
  • 60’lı yıllardan fırlamış gibi duruyor bu arkadaş. aynı hafta içinde blake griffin’i iki poster denemesinde de blokladı. değişik bir tip merakla takip ediyoruz.
  • nets'in arkasindan agladigini dusunen varsa agir yanilgi icinde oldugu basketbolcu.

oncelikle kendisi "bedava"ya verilmemistir. insanlar nba'de oyuncularin bonservisle satildigini falan mi dusunuyorlar nedir. kendisi james harden takasinda kullanilmistir ve harden icin o gun de bugun de feda edilebilecek bir oyuncudur.

keza nets bugun irving olmadan bile sampiyonlugun en buyuk adayiysa durant'in yancisi olarak harden'a sahip olmasindan dolayidir.

tum bunlardan bagimsiz olarak jarrett allen her zaman gelisen, muthis ozellikleri olan bir pivot. bunu kimse inkar edemez. nets'de sans verilmedigi de dogru degildir. kendisi o zamanin big three parcasi diye sunulan jordan'in onunde defalarca ilk bes baslamis ve cok iyi sureler almistir. nets allen'in gelisiminde cok buyuk rol oynamistir.
  • blake griffin gibi adamı potaya sokmasıyla ünlü smaçörü iki defa blokladıktan sonra dün akşam lebron james'i da havada asılı bırakmıştır.

valla iyi cesaret var bebede.

blake 1
    blake 2
    lebron

yalnız tabi her smaca kalkana blok koyma sevdası her zaman lehine işlemiyor.
    uzun kollu, kocaman elli yaratıklara (giannis sana diyorum) denk gelince bol bol poster malzemesi oluyor afrolum.

giannis
    kawhi
    gobert
    capela

3-5 sene içerisinde dpoy için ismi bol bol geçecektir.
    fear the 'fro
  • mükemmel bir oyuncu olacak. bugün de houston’a karşı 20 sayı 24 ribo ile oynadı. pota altında ölümüne mücadele ediyor, poster olacağım diye korkup kaçmıyor, aslanlar gibi savaşıyor. olmaz ama bir all-star oyumu kendisine verdim, helali hoş olsun. yürüyedur fro-show.
  • izlenesi, sevilesi büyük boy dr. j(bkz: julius erving), enteresan çocuk. tipi, hal hareketleri; bu bir de spencer dinwiddie evde spike lee izleyip, mos def dinliyorlar gibi. yıllar önce, kimsenin blake griffin'in önüne çıkmaya maçasının yetmediğini ve bunun can sıkıcı bir şey olduğunu yazmıştım, gerçi griffin belki eskisi kadar patlayıcı değil ( çok takip etmediğim için bilemiyorum da ) (bkz: #46434753) bu genco ise griffin dahil, önüne gelen herkese uçuyor.

ruhunda oglik var gibi, ama hafif nerd okumuş og.
  • buyuk harden takasinin kaybedeni bence.

hem pozisyonunda asiri dolu takima geldi (drummond, mcgee), hem kendisini oynatacak ust duzey bile olmasa eli adam gibi top tutan guard yok o takimda.

takimda kalir, muhtemelen drummond i sutlarlar yazin veya takasin son gunu. kontrat yilinda drummond'ta. ama yani sonrasi allen icin ne olur soru isareti.
  • 98 doğumlu çaylak pivot ,6"11 boyunda, kendisi nba 'in afro model saç ihtiyacını karşılıyor, bu sene çaylaklar baya iyi iş çıkarıyor, kendisi en iyi ilk 5 çaylak arasına giremez belki ama kesinlikle çaylaklar arasından oluşturulacak ilk 5'e girer, zira aklıma çaylak pivot ismi pek gelmedi şöyle bir düşününce , belki bam adebayo zorlar ......yazdım seni afro takipteyim....en az bi 15 sene boy göstermeni bekliyorum nba'de
  • bu yaz"restricted free agent" olacak olan basketbolcu.
    büyük ihtimalle cavs gelen nitelikli teklifi karşılar ve takımda kalır. aksi takdirde büyük aptallık yapmış olurlar çünkü 22 yaşında ve gelişime açık basketbolcu.
  • kaldırmış bekliyor, kollarını. afro saçları ile de ayrıca sempati uyandırandır. nba gibi showtime dünyasında bu genç gibi anti-kahramanlara her zaman ihtiyaç var.

bir diğeri için (bkz: allen iverson)
hesabın var mı? giriş yap