• her gecen gun hakkında bir sey daha ogrendigim ve silahlar konusundaki engin bilgisi yuzunden artik kendisiyle zit dustugum konularda* tamamen susup haklısınız efem demeyi uygun buldugum essiz insan.
  • hayatımı karartan hatta zamanında baya bir bedduamı alan ve yakında çalıştığı yayınevine transfer olacağım çevirmen,jaco pastorius ile tanışmama vesile olan sempatik insan..
  • yakın bir zaman içerisinde kendisiylen bi içki sofrasında salya sümük ağlayıp sofranın üzerine çtonk diyerekten yıkılacağımızı hissediyorum.ama hislerin tersi çıkarmış *
  • bas gitar teknik donanımı hakkında kendisine danışmadan kılımı kıpırdatmayacağım, bu konuda engin bilgiler edinmiş insan.
  • ftuff'da aynı nicki kullanan şahısla hiçbir ilgisi bulunmadığını belirtme ihtiyacı hisseden kişi.
  • kesinlikle paralel bir yaşam sürdüğüm kişi.. aynı anda güzel şeylere aynı anda kötü olaylara maruz kalıyoruz.. aynı süreli uni'ler okumak ve aynı kitabı aynı anda cevirmek de işin başka tarafları tabii...bir kutlama lafı mı duydum neeeeeeee ?!?
  • cok cok uzun olmasa da cok cok yogun gecen sanal bir donemin ardından gorusme sansına sahip oldugum guzel insan. istanbulda gezmem gereken neredeyse heryeri, kısıtlı zaman dilimi icerisinde dolastirmis iyi insan. ve en son beni mojoya goturup sesimin bilmem kac decibel kısılmasına sebebiyet veren insafsız insan. birşeyleri unuttugu yere, unuttugu seyi almaya gidince baska seyler unutan unutkan insan.
    tez vakitte guzel izmirde gorusmek dilegiyle.
    hersey icin tesekkurler...
  • mojo'daki grubun gitaristi gitarını henüz kılıfından çıkarırken :
    "ibanez jem 77fp serisi" diyebilen aşmış gitar bilgisine sahip basist suser.
  • en kısa zamanda işten başka sohbetler de yapmayı umduğum kişi...aynı işi yapıyor olmak ve odamızda sigara kesinlikle içirtmiyor olmak gibi konular mevcut olsa da müzikle de başlanabilir sohbete diye düşündürten sözlük yazarı.
  • cok guzel karakalem cizimlere sahip iyi dost.
hesabın var mı? giriş yap