• basket sahalarının gördüğü en nadir hırsızlardan. solak olmasından kelli özel bir sempati besliyordum kendisine yoksa tanımam etmem. fakat adamın mıknatıs gibi elleri var doğrusu, bu kadar pas arası yapan, savunduğu adamın elinden top söken adam görmedim ben doğrusu. basketten anlamasam da, anlayanlar bir el atsın sihirli ellerine. 26 ocak 2006 partizan ülker maçında onbir adet evet yanlış okuyanlara sayıyla da ifade edelim, 11 tane top çaldı. hey maşallah...
  • jimi hendrix'e fena halde benzeyen basketbolcu.
  • turkiye kariyerindeki en olaganustu smaci icin;

http://www.youtube.com/watch?v=qu0qv5cwjss

edit: bilkentlikizaraniyor uyardi, link yenilendi
  • carpisa napoli takımına transfer olan şutor, atletik amerikalı guard.
  • euroleague'de herhangi bir maçta 11 veya üstü top çalma yapabilen tek oyuncu.
  • 2007-2008 sezonu itibariyle nbdl takımlarından bakersfield jam'de forma giymektedir.
  • her maça bayram çocuğu gibi istekle çıkan, basketbol oynamaktan zevk aldığı hem hareketlerinden hem gözlerinden belli olan eski nba oyuncusu. inanılmaz atletizmine karşın yetersiz hücum fundamentali ve ısrarla zaman zaman yanlış seçimler yapması onun nba'da tutunamamasını sağlamıştır.
  • 1979 dogumlu 1.93 boyundaki ulkerspor'un yeni oyuncusu... guard-forvet pozisyonunda oynuyor. 2001 yilinda 2. tur 36. siradan cleveland tarafindan draft edilmistir.
  • sene basindan beri her macta 1-2 spektakuler harekete imza atarak, berbat maclarda bile salona gitme yada maci izleme istegi olusturan oyuncu. ozellikle pau macinda kacan bir smaci vardir ki, bitirebilmis olsaydi uzun sure unutulmazdi...
  • sene basinda spektakuler hareketleri ile bizi kendimizden geciren, simdilerde joker gibi rolu ile kendisine hayran birakan oyuncu. savunmada tuttugunu kurutmasi ve hucumda istikrarli sut atamamasi ile unlu(zaten onu da yapsa burda ne isi var!)
hesabın var mı? giriş yap