şükela:  tümü | bugün
 • bir ekşi sözlük yazarı.

  özel mesaj alımını keşke kapatmasaymış.
 • erkek düşmanlığının dibine vurmuş bir arkadaş. bütün erkekleri tacizci , tecavüzcü olmakla, bunu desteklemekle suçlayacak kadar korteksi yakmış. nasıl bu kafalara sahip oluyorlar anlamak zor. tabi sorsan 'ben eşitliği savunuyorum' der.

  (bkz: #59411186)
  (bkz: #58931602)
 • bir başlıkta amerikayı överken oyun sektöründe lider diyerek ubisoft (fransız) ea games ( kanada - abd ) ortak bir şirketi örnek verdiği için kendisini uyaracaktım lakin mesaj almayı engellemiş. burdan uyarayım dedim

  tanım: bazı şeyleri yanlış bilen yazar.
 • şöyle bir söylem'in olduğundan habersiz bir yazar;
  " - ea games neden her yıl amerikanın en kötü oyun şirketi seçiliyor?
  - çünkü ubisoft fransa'da da ondan."
 • saracak yer arayip mesaj atmış, pozitif cevabima sahsima hakaret ettiğini düşündüğüm bir entrysinin linkini verip bir anda cirkinlesmis, cevap verince mesajlasmayi baslatip cirkin entrysinin linkini verdiği halde rahatsiz ettigi kisi kin dolu olmakla itham etmis bir garip insan. ınsana saygı duymayan hayvana da duymaz gibi garip düşünceleri var, sanki her insan saygıyı hak ediyor gibi. konudan alakasız olarak sopranos dizisinde melfi'nin soprano'nun hayvan sevgisinin arkaplaninda yatan gerçeği idrak ettiği sahne geldi. mesaj alımına kapaliysan başka yazarlara mesajla sataşma, onları rahatsız etme, satasiyorsan da çocuk gibi tekrar mesajlaşmayi kapatma.
 • mesaj yoluyla sataşan bir garip insan. ben atarım ama sen atamazsın diyerek mesajlaşmayı da kapatıyor. yazık, insanları da evcil hayvan sanıyor, sataşmalarına ve tahakküm kurma denemelerine cevap verilince sinirleniyor. hayvan sevgisini abartanlardan korkarım, temelinde, o sahte sevgi paravanının arkasında cevap vermeyecek aciz varlıklar karşısında üstünlük hislerini tatmin etmek yatabiliyor çoğu zaman: (bkz: #73693616)

  ek: "nick altıma gelip yazıyorlar ühühühü," diye ağlayıp mızıkçılık yapacaksan özel mesajla başka yazarları rahatsız etmeyeceksin, onlara saldırmayacaksın evladım. hadi yaptın mesajlaşmayı kapatmayacaksın. saldırırım ama cevap verilmesini istemem dersen nick altına yazarlar, öğrenemedin mi sözlüğün kuralını. sen kimsin ki cevap verilmesinden münezzeh olasın. şu zihniyetin siyasi olarak güç kazandığını düşünüyorum da, millete konuşmayı da yasaklayacaklar. millete salça olma, başka yazarları rahatsız etme böyle ağlayacaksan. yazık sevecek sevilecek insan bulamayınca hayvanlara sarmışsın elmayra gibi. hayvanlardan müteşekkil sözlük yap bence, onlar cevap veremiyorlar. ağlama, büyü biraz, sağa sola sataşacaksan da sonuçlarını göze al. bu arada engelledim diye atıp tutuyorsun ama arada gelip bakıyorsun, yoksa nereden göreceksin ne yazdığımı, sen de az değilsin hani. ergen gibi millete sataşma bundan sonra.