• boş adamlıkta bir mihenk taşı, kriminal spam mail uzmanıdır.

en kısa zamanda bi gidip çaydanlıkla iletişmesini diliyoruz...
  • resmi sitesinde istanbuldaki tek subesini istanbul (a. yakasi) olarak belirtmistir. a. yakasinin sifresini cozmek icin once telefon numarasina bakip, ona gore hareket etmelisiniz. bu adamlar iste bu kadar arastirmaya onem veriyor! ayrica turkiyedeki tek legal ozel dedektifmis kendileri. turkiye sizinle gurur duyuyor
  • sosyomat'ta rast geldigi tum kadinlara attigi typo zengini mesajinda 29 yasinda oldugunu iddia eden ama halbuki 40 yasinda olan, listesinde bir tane erkek olmayan ve mutemadiyen birileriyle -kendi deyimiyle- "iletismek" isteyen insan. sosyal psikolog falan olsa komunite siteleri uzerine deney yapiyor herhalde deyip avunacagim. saka gibi.
  • attığı mesajlardan "29 yaşındayım" ibaresini çıkarmasıyla yüreklere hüzün salmıştır...

40 yaşında olduğunu yeni farketti sanırsam.
  • sensible takımında çıkan abuk subuk futbolcu isimlerine benzeyen isim.
  • "ne ayak lan bu" diyerek mekanına girip konuştuğum, herşeye rağmen mantıklı laflar ederek durumu o an için kurtaran fakat sonra ihanet avcılarını sunarak abav dememe neden olan kişi.
  • "sosymat'ta kendisine ayrilan sayfada o kadar cok kiz var ki resmen saymakla bitmez!" insani... sanirsiniz ki bastigi kadinlarla takiliyor.. yoksa mumkun degil o kadar populasyona ulasmasi.. tamam karizmasin.. gunes gozlugu seni dayanilmaz kiliyor, morphoeus paltosu esrar katiyor kara ka$ina kara gozune... hem dagda hem karada hemde denizde temali fotolarindan anliyorsunuz ki multifonksiyonel bir insansiniz.. hem kriminal hem psikologsunuz...*
    $u fani dunyada benim olamadigim hemen hemen her$ey..

ama bir kisi bile cikip "ulan su adam boyle seker adamdir severim keratayi" icin bisey yazmamis...en azindan benimle birlikte 32 entari var hakkinda.. orada ise 69 tane tutani..

gecenlerde sevdigimiz bir arkada$imiza*;
    - utangac bir yapim var.. pek buralara takilmiyorum msn'de takilalim mi?
    ha ne dersin? minvalinde ili$mi$.. cok heyecanlandik.. ben $ahsen h'onore oldum..

yalniz.. boyle kalabalik icinde, bu $an $ohret icinde elim bir yalnizlik ceken, magrur bir havasi var... ben en cok osunu seviyorum..
  • turkiyedeki ilk ve tek ozel dedektiflik sirketiymis kendileri... bir de shockhaber.comla bi diyaloga girmisler ama cozemedim...
  • fransızların ışınlamayı, amerikallıların da zamanda yolculuk'u gerçekleştirdiklerini iddia eden, ufuklara benzeyen resimlerinin yanına kendi çapında ucuz şiirler yazan ve fakat kumsalda cıbıl resminin yanına "uzanmışım kumsala-güneş damlar içime" dizelerini layık görmüş dingo.
hesabın var mı? giriş yap