• insanlık kadar kadim bir geleneği* bu fazla gelişkin (!) dünyamıza tekrar sokmayı başarabilmiş tatlı insan. tatlı dilli insan.
  • şimdilerde pazar akşam 18,15 de ntv radyo'dan programlarını dinleyebileceğiniz masal-insan.
  • (bkz: masal terapi)
  • istanbul'da ayda bir kez bir konsept belirleyerek masal gecesi yapmaktadır.
    yetişkinler için masal anlatmaktadır.
    antalya'daki gecenin konusu duslerinin peşine düş idi.
    ayrıca çok sıcakkanlı bir insan.ntv radyodaki programın adı da masal bu ya.
  • ted konuşması mutlaka izlenmelidir. harika bir anlatıcı

https://www.youtube.com/watch?v=ex14jqr8axi
  • kıytırık masalları saatlerce dinleyebilmenizi sağlayan nadide insan.
  • ted konusmasinda anlattiklari buyuledi beni. hayati biseyler olurken degil anlatirken yasiyorsun aslinda. aksam eve geldiginde gunun nasil gecti sorusuna verdigin cevap "trafikte 3 saat kaldim, toplanti igrencti" mi? yoksa "bugun gelirken bi baktim erik agaci cicek acmis" mi? hangisini anlatmaya deger buluyorsun? ıste seni sen yapan bu.
  • 25 şubat 2016'daki aşk masalları gecesi etkinliğinde tekrar dinleme şansı bulduğum masalcı. anlatırken aynı zamanda masaldaki karakterleri de oyunculuk olarak canlandırarak çok keyifli ve takdir edilesi bir performans sergiledi. yanındaki yareni tahir ayne de egzotik enstrümanlarla ve şarkılarıyla bizi diyardan diyara sürükledi.
  • 9-14 mayis arasinda, kultur ve turizm bakanliginin "likya yolunda masallar" projesi dahilinde seyahat bloggerleri, gazeteci ve yazarlar ile birlikte yuruyecek, masallar anlatacak olan 'masal anlaticisi'.
  • benden daha iyi turkce konusan tatli kadin. tavsiyem kalimba isine de girsin :)

(bkz: sansula)
hesabın var mı? giriş yap