• hailey bieber ile bir yıl önce resmen evlenmişlerdi bugün de düğünleri varmış.
  • sabahın bu saatinde bu başlığa nereden geldim ben de bilmiyorum.

bir konser kaydını izlemiştim sanırım. çocuğu danışmanlar azarlıyodu. bu dudağını büzmüş ağlama sınırında falandı, çok üzülmüştüm haline.

hailey ile de sanki bir anlık duygusal boşluktan evlenmiş gibi. ya da medya onu yıllardır selena ile görmeye alıştığı için bize öyle geliyor.
  • bir bieber bir biebere hey bieber gel bieber hep bieber diğer bieber ile bir justin bieber konseri verelim demiş.
  • itiraf edeyim henüz ilk çıktığı yıllarda gıcık oluyordum kendisine nedensiz bir şekilde. sonra gözümde gittikçe yakışıklı olmaya başladı. şu an da gayet iyi bence tipi. bazı şarkılarını da severek dinliyorum yalan yok. hailey ile de çok yakıştıklarını düşünüyorum gay ya da düzmece bir evlilik olduğunu sanmıyorum. hepinizi öpüyorum iyi akşamlar diliyorum
  • başını bağlamasalar fena patlayacaktı. karısı boşuna işi gücü bırakıp bunun peşinde koşmuyor.
  • bacakları bildiğin çubuğa dönmüş olan şahsiyet. abi bildiğin çubuk.. o eski halinden eser yok..

para bok, yesene ya.. depresyon işte hep bunlar.
  • tamamen depresyondayken yaptığı evlilikte mutlu görünmek için sahte maskelerin ardına saklanan ve her zaman dağınık görünen zavallı kişi.

selena'yı unut castinnnnnn
  • purpose albümünden sonra vokal olarak çok zayıf olduğuna emin olsam da yeni albümüne beslediğim umudu yummy ile kaybettiğim söylenebilir. inanılmaz sıradan ve sıkıcı. üzdün sarı pipi.
  • bu çocuğun çalışmaları git gide drake'ye benziyor albümde ikisinin düetini görebiliriz.
  • 2012 de ablam " ayhhh jansstiinn bibbırr " diye zırlıyordu ve yıl 2020 halla " ayhh jastinn bibir " diye zırlıyor :(
hesabın var mı? giriş yap