• hayattaki en büyük başarısızlığı jennifer aniston gibi yetenek yoksunu, güzel olmakla uzaktan yakından alakası olmayan kadınla evlenmek olan başarılı oyuncu. kendisine laf edenler açsın leftovers dizisinden bir kaç bölüm izlesin. adamın sırf ilk bölümüyle sergilediği performans bile jennifer balonunun bütün kariyerinden daha kalitelidir.
  • (bkz: the leftovers) dizisinde ağzı açık bırakan bir oyunculuk sergilemiş olan aktördür.
  • bu aşırı seksi aslan burcu erkeği abimiz sex and the city'nin iki bölümünde iki ayrı karakteri canlandırmıştır ardışık sezonlarda. önce "götürülmekten son anda yırtan" adamı oynamış, ertesi sezon -ki ben bunu net hatırlıyorum- erken boşalan asabi kısa öykü yazarını canlandırmış. hatta hatırlarsanız carrie adamın annesiyle acayip iyi anlaşıyordu, tabii erken boşaldığı için hemen ayrılıyordu adamdan ama kadınla ilişkisini sürdürüyordu falan. iki ayrı karakteri canlandırması açısından ilginç tabii. ama allah var seksi bi adam ve kemik gözlük ona çok yakışıyor.
  • kendisine yönetmenliğin yakıştığını farkedip dedication adlı filmin yönetmenliğini yapmaya karar vermiş aktör...yeni yönetmen...bide tropic thunder filminin senaristi...
    (bkz: 10 ağustos) (bkz: 1971)
    (bkz: aslan burcu erkeği)
  • jennifer aniston'un aşkitosu. jenny'den iki yaş da küçük. 71 li.

(kız gibi entry girdim sanırım!)
  • sakalın bir erkeğe maksimum derecede yakışmış hali.*

leftovers'ın jesus'ı.
  • hollywood'un en güzel soyada sahip aktörü.
  • gereğinden fazla bir çekim alanına sahiptir kendisi.
  • muse'un hysteria klibindeki agresif insandır.
  • satc izlemiştim ama pek ilgi çekici karakterleri yoktu orada o yüzden başta bi anımsayamadım ama.. the leftovers dizisinde aviator gözlükleriyle chief garvey olarak ekranda belirdiği an.. aman yarabbi.. yani arkadaşlar öncelikle dizi mükemmel, rolündeki başarısı gerçekten takdire şayan (ciddiyim, epey iyi) ama ben bu adamı saçma sapan tiktok dansları yapsa da izlerim yani. tom hardy haricinde birine bu denli hayran kalmamıştım ama oldu bir kere. instasını takipledim tabi hemen, sürekli köpüşünü paylaşıyor, çok tatlı doğru ama seni görelim ya demek istiyorum kendi fotoğrafını at diye dm göndereceğim adama az kaldı.
    yalnız var ya jennifer ablam çok zevkli kadın, hiç firesi yok kadının hep güzel adamlarla takılmış. aşırı güzel olmasına rağmen zevksiz olanlardan değil yani. helal olsun valla.
    justincim düzgün kullan şu instayı ya mis gibi adamsın mirror selfielere boğ bizi artık yeter.
hesabın var mı? giriş yap