şükela:  tümü | bugün
 • kamuoyunun yorumuna bırakıyorum.

  https://twitter.com/…pmaa/status/875752873690353669
 • bir adet orospu çocuğu içerir. torun sevicek yaşta olan adamın yaptığı şerefsizliğe, adiliğe bakın. lütfen bulunması için destek olalım.

  (bkz: up)
 • bize böyle videolarla gelin. itin götüne sokalım. torunu ve çevresinde ufak kızlar var ise acilen uzaklaştırılması hatta bu kızlarla psikolog eşliğinde görüşülmesi gerekiyor. gündüz gözü ortalıkta bunu yapan adam gizli kapaklı neler yapmış olabilir.

  tanım: çaresiz, bitap ama kızgın bir ses tonuyla dedesi yaşındaki "biri" tarafında taciz edilen kızın haykırışını içeren başlık.

  -(bkz: nabıyosunuz amca)?
  +şııııııııhhhh

  bence bu söz, bunlarla mücadele kullanılabilecek bir slogandır.
 • allah'ın belası bir sapığın ifşa edilmesini sağlamış video.
  bu namussuzlara intihar edinceye kadar toplumsal baskı uygulanmalı.
 • kadıköy gibi elit ve seküler bir ortamı karalamak için yapılmıştır. tuzak bu.

  gördüğünüz gibi şerefsizlik her yerde. senin seküler olman veya ötekinin dindar olması insanların içindeki kötülüğü engelleyeceği birer enstrümana dönüşmüyormuş demek ki. bu noktada freud'a hak vermemek mümkün değil; insan kötüdür. evet.
 • şunu yazalı çok olmamışken (bkz: #68740174). bitmediniz. otobüste görsem yer vereceğim adam torunu yaşındaki kızı taciz ediyor.
 • son günlerde tacize artan tepkinin son halkası olan video.

  insanların bugüne kadar yapılana, sessiz kalan kadınların artık seslerini çıkarmaya başlamasından dolayı gerçekten mutluyum.

  böyle bir toplumda yaşamak zorunda olduğunuz için ise gerçekten üzülüyorum. fakat böyle tepkiler gelmeye başlayınca, videoların, resimlerin internette yayılmasıyla bir kamuoyu oluşacaktır ve bu tipler afedersiniz ama itin götüne girmeye başlayacaktır.

  düzgün bir hukuki sistemimiz olsa, binali yıldırım'ın dalga geçtiği gibi "türkiye bir hukuk devletidir." cümlesinde anlam olsa, zaten bunlara hiç gerek kalmayacak ama şortlu kadına tekme atan adamın, toplum tepkisi olmasa, ilk günden hiçbir şey olmamış gibi dolaşabileceği bir ülkede adaleti sağlamak insanlara kalıyor sadece.

  kadınlarımız, tepki verin lütfen. lütfen sesinizi çıkarın bu mahlûkatlara!
 • iğrenç bir yaratık içeren taciz.

  artık insan/yaşlı sevmeme sebeplerim işte hep bunun gibi şeref yoksunları..
 • kız muhtemelen şok geçiriyordu diye düşündüğüm olay. video çektikten sonra sesini çıkarsaydı, adamı orada kesinlikle tutardı ahali.
  pislik herifin suratını asla unutmayacağım. bir yerde karşılaşmayı umarım.