• özellikle bugünlere sıkça rastlıyorum. çok özür dileyerek şöyle söylemek istiyorum: koyunun götü bir gün açıksa keçininki her gün açık!
  • kimmiş onlar göster bana yavrucuğum. kim üzdü seni.
  • yok lan gelip gömmeyeceğim. ama bu tip başlıkların açılmasında en az sizlerin de payı var sayın hanımefendiler. feminizm ayağına erkeklere vurursanız, her alanda kendinizi ön plana atmaya kalkarsanız ve erkekler re-rö derseniz, etki/tepki meselesine döner bu iş.
  • normal olandır.

tumblr çağı kapandı, 21. yüzyıla hoşgeldiniz.
  • korkutan gidişattır, özellikle yeni nesil adına.

bir cinsiyeti sevmiyorsan ilişki kurma, bu kadar basit. niye sürekli psikolojik baskı uygulanıyor?

ne amaçlanıyor onu da anlamıyorum. nefret denen duyguyu beslerseniz sürekli büyür. bu mu isteniyor?

edit: engelleyip geçilecek kadar basit bir olay değil bu, troll/spam hesaplarla 2 yıldır devam eden bariz bir algı operasyonu mevcut. reddit'te ban yediler, burada hala devam ediyorlar.
  • her boktan nem kapan feminist tayfasına verilen cevapları içeren basliklardir.

senin türün saçma sapan şeyleri *kadınlara yapılan baskı ve tiran olarak lanse edip kendilerince özgür ama aslında en otokratik düşünceden bile daha baskıcı olan ahlak anlayislarini millete empoze etmeye çalıştıkça, bu ülkede gerçekten zor durumda olan, dayağa maruz kalan, yüzüne kezzap sicratilan kadınların yardım çağrısını da susturuyor.
  • aslında cinsiyetten bağımsız bir şekilde egonun yükselmesi bana göre. herkesin kendini en iyi zannetmesi... ve dolayısıyla erkeklerin de öyle...

hep vardı belki ama insanın en ilkel içgüdüleriyle bu denli birleşebileceğini hesaba katmadık ve express yourself don't repress yourself gerizekalılığının buralara varacağını düşünemedik belli ki.

geçmişler olsun.
  • pozutif ayrımcılık denilen femenen düşünceye karşı aydınlanmaya verilen"feminen"bir yakıştırma,pardon yaftalama.
  • aslında kadın düşmanlığı başlıkları değil, kadın düşmanlığı artmaktadır. kadınlar haklarına, hürriyetlerine sahip çıktıkça, özellikle bunu başaramayan hemcinsleri başta olmak üzere, diğer tüm insanlardan tepki görmektedir. bu da bu düşmanlığı beslemekte ve her yerde olduğu gibi ekşisözlük'te de yansımalarını ortaya koymaktadır.

şu an bu başlıkta bile, 1 dakikalık göz atma sonucunda, yaklaşık 10-15 tane "fiminist kıdınlır, iğrinç" şeklinde yoruma denk geldim. erkekler olarak kadınlara ya da kadınlar olarak hemcinslere bu kadar nefret beslemek hoş değil bence.
  • "kadınlar" olarak artık iki cinsiyetten biri değil ancak bir alt kategoriyiz bu ülkede.
hesabın var mı? giriş yap