61 entry daha
  • erkeklerden fazla değildir. özellikle işine gelen saçma sapan tespitlerle erkek adam dediğin işte böyle olur, işine gelmeyenlere ise meriç diyen yazarlar, gerçekten artık sıktınız

şu yazdığım 2 cümlelik entry ile üstteki yazar tarafından troll ilan edilmişim ve hemen şuraya şunu bırakıyorum merak edenler için (bkz: furkanakca)
  • orta doğu ülkesi burası. kadınlar çarşafla gezmeli, internet mecrasında bile öyle olmalı. interneti hiç kullanmamamız gerekirken bir de utanmadan ekşi'de kadın olduğumuzu belli ediyoruz. yazıklar olsun bize puh.
  • kadınım. insan neden cinsiyetini belirtmesin bu kadınlar için utanılacak bir şey mi? anlamıyorum. geçen böyle bir mal beyanına daha sinirlenmiştim. ha ne diyordum kadınım. yani insanın haliyle cinsiyetiyle ilgili yaşadığı durumlar var, misal regl, taciz, laf atan erkekler, kadını sindiremeyen erkekler vs. bu başlıklara yazarken nasıl cinsiyetini belli etmeyecek. ha bu arada kadınım. atıyorum regl başlığına bir entry girmek istesem neden cinsiyetimi saklama gereği duyayım? kadınım!
  • bazen annelikten, evlilikten, kadın olmaktan illaki bahsediyoruz. ne olacağıdı, bir de gizlemeye mi kafa yoralım. olduğum gibi, estiği gibi yazıyorum. özel bir belirtme isteği yok, yeri geldiğinde...
  • belirtin kimle muhatap olduğumuzu bilelim yaw :)
  • övünçle hem de, ne kadar erkek ve kadın varsa yeryüzünde hepiniz kadının rahminde can bulup, vajinasından çıktınız...
    geldiğiniz yerin farkına varmak neden korkutuyor sizleri?
  • iki entrysinden birinde nasıl siktiğini soktuğunu, nasıl ama çaktığını anlatmazsa ölecek hastalığına tutulmuş adam gibi adam ekşicileri germiştir. evet kadın yazarlar kabak tadı verdiniz artık, kadın olduğunuzu gizlemeniz gerektiğini 2020'de bizden öğrenmeyin artık. kadınsanız da kadınlığınızı bilin, cinsiyetsiz entryler girin pls tşk.
  • cetvelle uzuv ölçen bir cinsin eleştirilerini pek ciddiye almamak gerektiğini düşünüyorum.
  • bu bir istek değil arkadaşlar, gayriihtiyari bir davranış. kadın olduğumuz için kadın gibi yazıyoruz. bahsettiğimiz konular, kurduğumuz cümleler, verdiğimiz tepkiler kadınsı oluyor; kadınız ya hani biz doğduğumuzdan beri, o yüzden.

ayrıca ben neden tam yazıyorken 'ay bu çok kadınsı oldu, dur sileyim de erkek sansınlar' diyeceğim ki? instagram üryan dolu zaten, buraya mı kaldı koskoca tc erkekleri de yalnızca kullanıcı adını görebildiği bir hesaba dadanacak?
  • batmış arkadaşa.
26 entry daha
hesabın var mı? giriş yap